Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Podziel się dobrymi wiadomościami

Spotkało Cię dzisiaj coś miłego? Podziel się z innymi czytelnikami dobrą wiadomością, dzisiaj jest ku temu szczególna okazja – Dzień Dobrej Wiadomości.

W tym roku 8 września Dzień Dobrej wiadomości obchodzimy już po raz 10. To idealna okazja, żeby w zabieganiu i codziennym zgiełku znaleźć chwilkę na "dobrą wiadomość". Napisz, zadzwoń, wyślij kartkę, nagraj się na sekretarkę, powiedz bliskim coś pozytywnego. 

- Sensacja, przemoc, czyjś dramat dla nas stały się głównym tematem dnia, szukamy mocnych wrażeń, pragniemy nowych doznań. Tragedia, morderstwa, wypadki – czy wśród nich znajdzie się miejsce dla dobrej wiadomości? - zastanawia się Magda Tomaszek z Cieszyna – myślę, że tak, ale wiele zależy od nas samych. Czasami sami siebie nakręcamy negatywnie, nie dostrzegamy zbyt wielu rzeczy. Jakiś czas temu obchodzony był Dzień bez Stanika. Przegapiłam, nie świętowałam. Zresztą sama nie jestem pewna jak się świętuje taki dzień. Wiem natomiast, że Dzień Dobrej wiadomości świętować umie każdy, tu nie trzeba domysłów...

Dzień Dobrej Wiadomości został zainicjowany w 2001 roku przez dziennikarkę Małgorzatę Bocheńską. Od tej pory jego głównym zadaniem jest promowanie  wizerunku Polski i Polaków, jako ludzi przyjaznych i życzliwych. 

Codziennie jesteśmy zasypywani masą informacji. Które są ważniejsze – dobre, czy może te złe? Jakich wolimy słuchać – dobrych, a może tych złych ? 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: