Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Podziękowania i pożegnania

Pod wideoksięgą podziękowań dla mistrza z Wisły pojawiły się już filmy, w których znane osoby m.in. Tomasz Gollob, Marcin Daniec, Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr, Michał Wiśniewski i inni dziękują Małyszowi za wzruszenia, za sukcesy, za reprezentowanie Polski. Akcja podziękowań ruszyła 18 marca, przy okazji podziękowań można wygrać bilety na pożegnalny benefis Małysza.

Ostatnie skoki Małysza odbędą się już w najbliższą sobotę (26.03.11) podczas zawodów "Skok do celu" w Zakopanem. Z mistrzem świata skakać będą sławni skoczkowie, m.in. Thomas Morgenstern, Gregor Schlierenzauer, Simon Ammann. Formuła zawodów będzie niecodzienna: przed każdym skokiem zawodnik za pomocą „koła fortuny” będzie losował odległość, którą ma osiągnąć, a następnie zdecyduje na jakiej wysokości będzie ustawiona belka startowa. Jeśli wyląduje w miejscu, które wylosował, otrzyma 100 punktów. Każdy metr bliżej lub dalej to minus 10 punktów. Odbędą się dwie serie skoków tak, jak w każdym konkursie Pucharu Świata. Benefis Adama Małysza 26 marca na żywo pokaże TVP1 i TVP HD od godz. 16.00. Prócz skoków TVP zapowiada wywiady ze skoczkami i osobami związanymi z Małyszem oraz wspomnienia kariery skoczka z Wisły.

Kto chce zaś zobaczyć Małysza w gronie rodzinnym, ten powinien oglądać rano przed skokami śniadaniowy program Jedynki „Kawa czy herbata? Moja sobota”. Od godz. 8.00 do 10.30 Małysz wraz z rodziną, trenerami i światowej sławy skoczkami będzie gościem Beaty Chmielowskiej-Olech i Pawła Pochwały, którzy poprowadzą program z Zakopanego.

Z okazji zakończenia kariery Adama Małysza, Telewizja Polska przygotowała wideoksięgę podziękowań polskich kibiców dla naszego mistrza. Każdy, kto docenia dorobek Adama Małysza, może nagrać swoje podziękowania na kanale www.youtube.com/adamdziekuje

Zobacz zwiastun akcji: i podziękowania Marcina Dańca:
 

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: