Podium Juroszka!

Rośnie forma Kacpra Juroszka (na zdj.), który co tydzień poprawia swoje życiowe wyniki w Pucharze Kontynentalnym. Tak było również w sobotnim konkursie w Brotterode, gdzie 20-letni istebnianin stanął na podium, zajmując drugie miejsce.

Życiówka znowu poprawiona. Zawodnik Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego zajął drugie miejsce w Brotterode, gdzie toczyła się rywalizacja w ramach Pucharu Kontynentalnego. Kacper Juroszek, podobnie jak w jednym z konkursów w Iron Mountain, zajmował pozycję wicelidera na półmetku zmagań, ale tym razem ją utrzymał.

Istebnianin powiększył swój dorobek w klasyfikacji generalnej o 80 punktów i wskoczył do trzeciej „10” i jest najwyżej sklasyfikowanym Polakiem. Po pucharowe oczka sięgnął również Aleksander Zniszczoł. Wiślanin został sklasyfikowany na 20. pozycji.