Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pochówek dzieci utraconych (zdjęcia)

W środę (17.04) na Cmentarzu Komunalnym w Cieszynie spoczęły urny z prochami dzieci zmarłych przed narodzeniem. Wcześniej odbyło się Nabożeństwo Ekumeniczne z udziałem duchownych Kościoła katolickiego i ewangelickiego, rodziców i krewnych zmarłych dzieci oraz przedstawicieli władz Miasta Cieszyna i Powiatu.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

16
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-04-17 21:51:51
krzysztof.mm: obsługa medialna godna uroczystości wagi ciężkiej - wygląda na to, że kościół próbuje za wszelką cenę budować przeciwwagę dla Halloween czy Harry Pottera, także zakaz handlu w niedzielę nic a nic nie pomógł tacy - ale to jest akurat dosyć makabryczny pomysł
2019-04-17 21:55:17
bronek91: krzysztof.mm Czym różni się organizm ludzki przed i po urodzeniu?
2019-04-17 22:07:30
bronek91: Niektórym pragnę przypomnieć, iż GODNOŚĆ BYCIA ISTOTĄ LUDZKĄ I ZWIĄZANE Z TYM PRAWA CZŁOWIEKA są przyrodzone, a nie nadane, bo tak sobie ktoś uznał. Człowiekiem się jest, a nie staje w poszczególnych fazach. Zdaje się, iż nasi rzekomi przyjaciele z Zachodu, wbrew zdrowemu rozsądkowi i naturze, mieli swego czasu problem z uznaniem za ludzi np. PIGMEJÓW czy ABORYGENÓW.
2019-04-17 22:38:29
czesiohill: bronek91 Pisząc "nasi rzekomi przyjaciele z Zachodu..." miałeś na myśli zatrudnionych przez Kościół katolicki konkwistadorów wyrzynających w pień mieszkańców Ameryki Południowej? Bo przywiozła ich armada hiszpańska, czyli "z zachodu". A może Belgów i w ogóle ONZ przy wsparciu znowu Kk nie reagujących na rzeź Hutu i Tutsi. Ci wyrzynani nie byli istotami ludzkimi i z praw człowieka nie mogli korzystać? Dlatego trzeba robić .... wyimaginowane pogrzeby dla uspokojenia sumienia i zamydlenia oczu.
2019-04-17 22:45:14
krzysztof.mm: nie zapominajmy o Portugalczykach, którzy z papieskim błogosławieństwem mieczami i salwami armatnimi, niespotykanym okrucieństwem i terrorem budowali swą potęgę w Afryce, Azji Płd-Wsch, Indiach, Ameryce Południowej
2019-04-17 23:59:07
bronek91: czesiohill Wyraźnie sytuację odniosłem do PIGMEJÓW i ABORYGENÓW. czesiohill może przypomnisz, kiedy owi PIGMEJE i ABORYGENI uzyskali prawa wyborcze w państwach, na których terenie zamieszkują w bardziej zwartych skupiskach i przestali być "elementem" ekspozycji w ogrodach zoologicznych na Zachodzie? Co do największej w dziejach eksterminacji ludności, niewątpliwie bardziej ucierpiała Ameryka Północna niż Ameryka Południowa. Co do konkwistadorów, skory Ty czesiohill twierdzisz, iż cytat "miałeś na myśli zatrudnionych przez Kościół katolicki konkwistadorów wyrzynających w pień mieszkańców Ameryki Południowej?" cytat, na jakiej podstawie tak twierdzisz? Może masz odcinki z wypłat? Zgłębiałeś kiedykolwiek w historię np. Paragwaju lub Boliwii?
2019-04-18 00:18:50
bronek91: krzysztof.mm: A z jakim błogosławieństwem swoją potęgę budowała Anglia np. w odniesieniu, chociażby do Irlandii i nie tylko, Holandia, Stany Zjednoczone, a zwłaszcza (SIC!) Oman (SIC!), Imperium Osmańskie (Turcja) a z niewolnictwa krocie ciągnęły takie podmioty jak np. Zanzibar, Dahomej, Aszanti, Sokoto, Liberia, Sułtanat Dar Fur? Obecnie zapomina się o roli afrykańskich państewek w procederze niewolnictwa. krzysztof.mm w imię czego afrykańscy przywódcy dopuszczali się handlu swoimi rodakami?
2019-04-18 07:51:33
tom lem: Też się podpiszę pod " obsługa medialna godna uroczystości wagi ciężkiej" - gdzie ciężar budowy i smutku - symbolizują dwie białe róże, kroczące dumnie w pierwszym szeregu za urnami.
2019-04-18 11:47:46
skuter66: Nie ma pojęcia krzysztof.mm debil o czym pisze.
2019-04-18 11:57:39
john: bronek91- Szanowny "znafco" spraw wszelakich. Czy możesz z łaski swojej nie pisać głupot na publicznym forum? Próbujesz mierzyć się z zagadnieniami o , których ani ty ani twoi potomkowie pojęcia mieć nie będziecie.
2019-04-18 17:12:01
krzysztof.mm: a nie się podobają takie kwiatki inteligentnych inaczej, kiedy dowodzą, że w swych zbrodniach kościół rzymski niczym się nie różnił od innych zbrodniarzy - no tak, proszę Państwa, tak właśnie jest - dokładnie n i c z y m w kwestii zasadniczej - jedna i ta sama banda złodziei, morderców, gwałcicieli, oszustów - tyle, że nad tym konkretnie jej batalionem unosi się Duch Święty pod postacią białej gołębicy, amen - Bóg zapłać i z Panem Bogiem
2019-04-18 19:53:39
bronek91: Szanowny "znafco" john, możesz z łaski swojej wykazać, na jakiej podstawie coś uznajesz za rzekomą głupotę. Inaczej Ty "znafco" john, wykazujesz się tylko własną IGNORANCJĄ. Negujesz bezpodstawnie tylko powszechne znane fakty czy również wspomnienia z lat panowania jedynie słusznej linii poglądowej, wyzwalają w Tobie "znafco" john cały przysłowiowy potok emocji? Twierdzisz, iż cytat"Próbujesz mierzyć się z zagadnieniami o , których ani ty ani twoi potomkowie pojęcia mieć nie będziecie."cytat Czyżbyś Ty "znafco" john czuł się jakiś wyjątkowy i w ten sposób traktował swoje potomstwo? Na jakiej podstawie? Rzekoma wyższość genetyczna czy ułuda poczucia doznania wątpliwej iluminacji? Może coś innego?
2019-04-18 20:03:31
bronek91: krzysztof.mm, Zatem wymień, jakich to Twoim krzysztof.mm zdaniem zbrodni dopuścił się przedstawiony z Twojej krzysztof.mm strony "kościół rzymski" i z jakich to zbrodniarzy Ty krzysztof.mm masz na myśli? Rzucanie pustych, bezpodstawnych sloganów to zbyt mało krzysztof.mm. Raczej dowodzi, iż KOŁTUNÓW u nas w regionie mnogo, a krzysztof.mm usilnie próbuje udowodnić swą przynależność do tego grona, włącznie ze swymi klakierami. No cóż, demokracja nakazuje tolerować. Za to krzysztof.mm i jego klaka usilnie próbują manifestować swą obecność i zarazem powszechnie emanować IGNORANCJĘ, która przybiera wymiar pospolitej głupoty.
2019-04-18 20:52:22
666: I w ten oto sposób Kościół Katolicki wybielił się z rzezi Indian. Nie ma rachunków, nie było zbrodni.
2019-04-18 21:27:59
bronek91: 666, zanim zaczniesz powielać propagandowe bzdury wyjęte z ust pewnych uznanych za guru, najpierw przedstaw zarys sytuacji i UZASADNIAJ przedstawiane stwierdzenia. Rozpowszechniać puste slogany, często fałszywe i krzywdzące, każdy 666 potrafi. Jak można zauważyć, członkom i sympatykom pewnej linii poglądowej nie zależy na prawdzie, tylko karczemnej pyskówce.
2019-04-18 21:29:56
bronek91: PS (!!!SIC!!!) Chrześcijanie od swego zarania na AGAPE pili krew niemowląt, jadali ciała tych niemowląt, które wcześniej poświęcali w ofierze niejakiemu Chrestusowi, swojemu bożkowi. Następnie poddawali się orgiom, kazirodztwu, pederastii, homoseksualizmowi. Na wszelkie sposoby obrażali bogów, którzy zsyłali karę na miejscowości, gdzie znajdowały się poszczególne wspólnoty. Chrześcijanie od swego początku okazywali jawną nietolerancję i niewdzięczność wobec religii i władz państwowych, oddawali kult jedynie Chrestosowi, co wywoływało gniew bogów. Wobec czego należy ich uznawać za wrogów i nieprzyjaciół rodzaju ludzkiego i zasługują na adekwatne potraktowanie. Co do samego Chrestosa nic nie wiadomo, jedynie tyle, iż był dzieckiem prostytutki i to z lupanarów ten kult bierze swe źródło. (!!!SIC!!!) Kto głosił tego rodzaju bzdety i kiedy? Czy czegoś to nam nie przypomina... Standardy sprzed około 1900 lat.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: