Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pobiegną online, ale nie tylko

21 czerwca odbędzie się kolejna edycja Biegu po Nowe Życie, w której jak co roku wezmą udział znane osobistości ze świata sportu i telewizji. Tegoroczna impreza będzie odbywać się głównie w internecie, jednak mimo tego organizaatorzy utworzą trzy studia plenerowe - jedno z nich mieścić się będzie w Wiśle.

Bieg po Nowe Życie od lat wspiera polską transplantologię, a promuje go co roku grono znanych osobistości, takich jak na przykład Przemysław Saleta, Maciej Kot, Bartosz Obuchowicz, Mariusz Kałamaga czy Artur Siódmiak. Warto dodać, że w imprezie kilkukrotnie uczestniczyła też redakcja naszego portalu - materiał z ubiegłorocznej edycji możecie obejrzeć tutaj.

- Ponad 70 osób po przeszczepach z całej Polski, dzięki specjalnemu programowi, będzie się z nami łączyć wykorzystując telefony komórkowe. Będzie to połączenie aktywne – z parku, z  lasu, ze skweru, z kijami do nordic walking, w formie marszu, a więc jak najbardziej zbliżające nasz bieg „online” do rzeczywistego Biegu po Nowe Życie. Na tej samej zasadzie będą z nami gwiazdy ekranu, choć niektóre z nich zobaczymy w trzech naszych studiach. Przygotowanych zostanie szereg wywiadów z autorytetami polskiej medycyny transplantacyjnej, będą także rozmowy z koordynatorami transplantacyjnymi, i naszymi partnerami. Połączą się z nami media z całej Polski - mówi Arkadiusz Pilarz, dyrektor imprezy.

Jak dodaje, gospodarzem wiślańskiego studia będzie burmistrz Tomasz Bujok. Dwa pozostałe będą się mieścić w w Warszawie i Wroclawiu.

KR/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: