Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Po co nam wyobraźnia?

W środę (27.11.2019) w cieszyńskim Zamku odbyło się spotkanie z laureatami konkursu „Śląska Rzecz”. Spotkanie zatytułowane było „Po co nam wyobraźnia” i dotyczyło publikacji „Wymiennik. Edukacja artystyczna w obiegu otwartym”. Na sali pojawiły się osoby związane z edukacją artystyczną i ze sztuką, pojawili się również studenci, którzy wiążą swoją przyszłość z tematem. fot. JŚ
źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-11-28 21:30:35
: po co komu wyobraźnia? - zapytajcie t e j pani: "Pod decyzją o umorzeniu sprawy pikiety narodowców z szubienicami europosłów nie podpisał się prokurator prowadzący śledztwo. Zrobiła to Iwona S k r z y p e k, która awansowała za "dobrej zmiany" na wiceszefową Prokuratury Okręgowej w Katowicach"
2019-11-28 22:09:02
: ...albo taki numer, też megawyobraźni wymaga, albo po prostu znajomości kulisów mafijnych porachunków: "Jak ustaliła Wirtualna Polska, prezes NIK Marian Banaś zasiada w Radzie Krajowej Szkoły Administracji Publicznej. W tej samej Radzie zasiada również szef MSWiA, koordynator ds. służb specjalnych Mariusz Kamiński. Niespodziewanie ten sam Kamiński z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim "wyrazili oczekiwanie do złożenia dymisji" przez prezesa NIK."
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: