Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Po amerykańsku w Rudniku

Jeszcze parę lat temu nikt nie pomyślałby nawet, że w powiecie cieszyńskim rozegrany zostanie mecz futbolu amerykańskiego. Dziś w Skoczowie, trenuje drużyna Pretorians-ów, a w tę sobotę w Rudniku zostanie rozegrany turniej ligowy futbolu amerykańskiego.

To będzie pierwszy oficjalny mecz o punkty w ramach rozgrywek polskiej ligi rozegrany w powiecie cieszyńskim. W sumie wystąpią cztery drużyny futbolu amerykańskiego. Gospodarzami, choć nie na swoim boisku w Skoczowie, a w Rudniku będzie drużyna Pretorians ze Skoczowa, to własnie tam rozegrany zostanie 1. Turniej Grupy Południowej Futbolu Amerykańskiego w ramach rozgrywek polskiej ligi. - Będzie to pierwszy oficjalny mecz o punkty w futbolu amerykańskim w powiecie cieszyńskim. W turnieju będą uczestniczyć: Pretorians Skoczów, AZS Silesia Re"Bels Katowice, Giants "B" Wrocław, Majster-Pol Broncos Sucha Beskidzka - zapowiada Łukasz Stępień, prezes klubu Pretorians Skoczów.


Turniej rozegrany zostanie w sobotę, 18 sierpnia, na stadionie LKS Rudnik (ul. Centralna 44). Pierwszy mecz odbędzie się o godz. 10.00. Wstęp wolny.

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: