Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend - wyniki

Piłkarski weekend za nami. Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej w naszym regionie.

Piłkarski weekend za nami. Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej w naszym regionie.

Piłka nożna - IV liga (Śląsk - grupa II) - 2014/2015
Kolejka: II - 16-17.08.2014

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 GKS Gieksa II Katowice 2 6 12:2 1-0-0 (4:2) 1-0-0 (8:0)
2 LKS Forteca Świerklany 2 6 9:3 1-0-0 (5:2) 1-0-0 (4:1)
3 LKS Drzewiarz Jasienica 2 6 6:1 2-0-0 (6:1) 0-0-0 (0:0)
4 GKS Krupiński Suszec 2 6 6:2 0-0-0 (0:0) 2-0-0 (6:2)
5 LKS Bełk 2 3 6:3 1-0-0 (5:1) 0-0-1 (1:2)
6 MKS Iskra Pszczyna 2 3 3:2 1-0-0 (1:2) 1-0-0 (2:0)
7 TS Górnik Pszów 2 3 5:5 1-0-0 (3:1) 0-0-1 (2:4)
8 TS Czarni-Góral Żywiec 2 3 4:6 1-0-0 (2:1) 0-0-1 (2:5)
9 GTS Bojszowy 2 3 2:3 0-0-1 (0:2) 1-0-0 (2:1)
10 JSP Szczakowianka 2 2 3:3 0-1-0 (1:1) 0-1-0 (2:2)
10 LKS Unia Turza Śląska 2 2 3:3 0-1-0 (2:2) 0-1-0 (1:1)
12 GKS Radziechowy Wieprz 2 1 2:5 0-0-1 (1:4) 0-1-0 (1:1)
13 KS Unia Racibórz 2 1 2:6 0-1-0 (1:1) 0-0-1 (1:5)
14 LGKS 38 Podlesianka Katowice 2 0 1:5 0-0-1 (0:2) 0-0-1 (1:3)
15 LKS Jedność 32 Przyszowice 2 0 2:8 0-0-1 (2:4) 0-0-1 (0:4)
16 GKS Gwarek Ornontowice 2 0 1:10 0-0-1 (0:8) 0-0-1 (1:2)



Ostatnia kolejka (II) - 16-17.08.2014
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Bełk - 2:1
LKS Jedność 32 Przyszowice - GKS Krupiński Suszec - 2:4
MKS Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy - 1:2
TS Górnik Pszów - LGKS 38 Podlesianka Katowice - 3:1
GKS Gwarek Ornontowice - GKS Gieksa II Katowice - 0:8
JSP Szczakowianka Jaworzno - GKS Radziechowy-Wieprz - 1:1
KS Unia Racibórz - LKS Unia Turza Śląska - 1:1
LKS Forteca Świerklany - TS Czarni-Góral Żywiec - 5:2

Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2014/2015
Kolejka: II - 16-17.08.2014

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Pasjonat Dankowice 2 6 11:0 1-0-0 (4:0) 1-0-0 (7:0)
2 KS Wisła 2 6 7:0 2-0-0 (7:0) 0-0-0 (0:0)
3 KS Spójnia Landek 2 6 7:2 1-0-0 (5:1) 1-0-0 (2:1)
4 KS Kuźnia Ustroń 2 4 5:1 1-1-0 (5:1) 0-0-0 (0:0)
5 KP Beskid Skoczów 2 4 4:2 0-0-0 (0:0) 1-1-0 (4:2)
6 LKS 99 Pruchna 2 4 3:2 1-0-0 (2:1) 0-1-0 (1:1)
7 LKS Metal Węg. Górka / Skałka Żabnica 2 3 3:2 0-0-1 (1:2) 1-0-0 (2:0)
8 UKS Maksymilian Cisiec 2 3 5:5 1-0-0 (3:2) 0-0-1 (2:3)
9 MRKS Czechowice-Dziedzice 2 3 2:2 1-0-0 (2:1) 0-0-1 (0:1)
9 LKS Świt Cięcina 2 3 2:2 1-0-0 (1:0) 0-0-1 (1:2)
11 LKS Zapora Porąbka 2 3 4:7 1-0-0 (3:2) 0-0-1 (1:5)
12 TS Piast Cieszyn 2 1 1:5 0-1-0 (1:1) 0-0-1 (0:4)
13 TS Koszarawa Żywiec 2 0 3:6 0-0-1 (1:3) 0-0-1 (2:3)
14 LKS Bestwina 2 0 1:4 0-0-1 (0:2) 0-0-1 (1:2)
15 RKS Cukrownik Chybie 2 0 0:7 0-0-0 (0:0) 0-0-2 (0:7)
16 KS Czarni Jaworze 2 0 0:11 0-0-1 (0:7) 0-0-1 (0:4)

     

Ostatnia kolejka (II) - 16-17.08.2014
KS Kuźnia Ustroń - RKS Cukrownik Chybie - 4:0
KS Wisła - KS Czarni Jaworze - 4:0
LKS 99 Pruchna - LKS Świt Cięcina - 2:1
LKS Pasjonat Dankowice - TS Piast Cieszyn - 4:0
LKS Skałka Żabnica - KS Spójnia Landek - 1:2
TS Koszarawa Żywiec - KP Beskid Skoczów - 1:3
LKS Zapora Porąbka - UKS Maksymilian Cisiec - 3:2
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Bestwina - 2:1

Piłka nożna - Klasa A (Podokręg Skoczów) - 2014/2015
Kolejka: III - 17.08.2014

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KKS Spójnia Zebrzydowice 3 9 12:2 2-0-0 (10:2) 1-0-0 (2:0)
2 LKS Błyskawica Drogomyśl 3 9 10:5 2-0-0 (7:3) 1-0-0 (3:2)
3 LKS Olza Pogwizdów 3 6 10:2 2-0-0 (9:0) 0-0-1 (1:2)
4 LKS Beskid Brenna 3 6 8:5 2-0-0 (8:4) 0-0-1 (0:1)
5 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 3 6 7:4 0-0-1 (1:2) 2-0-0 (6:2)
6 LKS Orzeł Zabłocie 3 6 9:8 2-0-0 (6:4) 0-0-1 (3:4)
7 GKS Morcinek Kaczyce 3 4 6:4 1-0-0 (5:1) 0-1-1 (1:3)
8 LKS Wisła Strumień 3 4 2:3 0-0-1 (0:2) 1-1-0 (2:1)
9 LKS Kończyce Małe 3 3 7:9 1-0-0 (2:1) 0-0-2 (5:8)
10 LKS Tempo Puńców 3 2 1:3 0-1-1 (0:2) 0-1-0 (1:1)
11 LKS Pogórze 3 1 4:8 0-1-0 (1:1) 0-0-2 (3:7)
12 LKS Ochaby 96 3 1 3:9 0-1-1 (3:5) 0-0-1 (0:4)
13 LKS Goleszów 3 1 6:14 0-1-0 (3:3) 0-0-2 (3:11)
14 LKS Strażak Pielgrzymowice 3 1 5:14 0-0-1 (2:3) 0-1-1 (3:11)

 
 
Ostatnia kolejka (III) - 17.08.2014
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Kończyce Małe - 5:3
LKS Goleszów - LKS Strażak Pielgrzymowice - 3:3
LKS Ochaby 96 - GKS Morcinek Kaczyce - 1:1
LKS Wisła Strumień - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:2
LKS Tempo Puńców - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:2
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Pogórze - 3:2
LKS Olza Pogwizdów - LKS Beskid Brenna - 1:0

Piłka nożna - Klasa B (Podokręg Skoczów) - 2014/2015
Kolejka: I - 16-17.08.2014

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Iskra Iskrzyczyn 1 3 6:0 1-0-0 (6:0) 0-0-0 (0:0)
2 KP Beskid II Skoczów 1 3 8:3 0-0-0 (0:0) 1-0-0 (8:3)
3 LKS Zryw Bąków 1 3 3:1 1-0-0 (3:1) 0-0-0 (0:0)
4 LKS Strażak Dębowiec 1 1 2:2 0-1-0 (2:2) 0-0-0 (0:0)
4 LKS Spójnia Górki Wielkie 1 1 2:2 0-0-0 (0:0) 0-1-0 (2:2)
6 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 1 0 1:3 0-0-0 (0:0) 0-0-1 (1:3)
7 MKS Promyk Golasowice 1 0 3:8 0-0-1 (3:8) 0-0-0 (0:0)
8 LKS Rudnik 1 0 0:6 0-0-0 (0:0) 0-0-1 (0:6)
- LKS Goleszów II 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)
- KS Nierodzim 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)
- LKS Błękitni Pierściec 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)



I kolejka - 16-17.08.2014
LKS Zryw Bąków - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 3:1
LKS Strażak Dębowiec - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:2
MKS Strażak Golasowice - KP Beskid II Skoczów - 3:8
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 6:0
LKS Goleszów II - KS Nierodzim - przełożony na 27.08
LKS Błękitni Pierściec - pauzował

 

Tabele i wyniki pochodzą z serwisu sport.olza.pl

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: