Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend (wyniki)

Kolejne piłkarskie emocje za nami. . Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej: IV liga, Klasa okręgowa Bielsko - Biała oraz A-Klasa (podokręg Skoczów).

Piłka nożna - IV liga (Śląsk - grupa II) - 2012/2013
Kolejka: XII - 20-21.10.2012

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS GKS 1962 Jastrzębie 11 26 36:9 3-1-1 (20:5) 5-1-0 (16:4)
2 LKS Nadwiślan Góra 12 26 31:17 3-1-2 (11:11) 5-1-0 (20:6)
3 TS Czarni-Góral Żywiec 11 25 29:12 4-1-1 (18:8) 4-0-1 (11:4)
4 BTS Rekord Bielsko-Biała 12 23 29:14 3-1-2 (11:7) 4-1-1 (18:7)
5 KS Wisła Ustronianka 12 23 21:15 5-2-1 (17:9) 2-0-2 (4:6)
6 MKS Iskra Pszczyna 12 20 26:17 2-2-1 (10:7) 4-0-3 (16:10)
7 LKS Jedność 32 Przyszowice 12 18 32:26 1-2-2 (18:16) 4-1-2 (14:10)
8 GKS Gieksa II Katowice 12 18 18:16 3-1-2 (8:6) 2-2-2 (10:10)
9 LKS Forteca Świerklany 12 16 12:9 2-3-1 (5:3) 1-3-1 (7:6)
10 KS Polonia Marklowice 12 14 13:16 2-1-3 (10:11) 2-1-3 (3:5)
11 KP Unia Racibórz 12 13 11:30 2-1-2 (4:7) 2-0-5 (7:23)
12 GKS Gwarek Ornontowice 12 11 22:30 1-1-3 (9:14) 1-4-2 (13:16)
13 LKS Drzewiarz Jasienica 12 10 16:23 2-1-3 (6:7) 0-3-3 (10:16)
14 AKS Mikołów 12 10 10:23 2-1-2 (5:8) 0-3-4 (5:15)
15 GTS Bojszowy 12 8 18:25 2-0-5 (12:15) 0-2-3 (6:10)
16 MRKS Czechowice-Dziedzice 12 2 6:48 0-2-5 (5:28) 0-0-5 (1:21)



Ostatnia kolejka (XII) - 20-21.10.2012
KS GKS 1962 Jastrzębie - LKS Nadwiślan Góra - 2:2
KS Wisła Ustronianka - GKS Gwarek Ornontowice - 2:1
KP Unia Racibórz - LKS Drzewiarz Jasienica - 0:2
KS Polonia Marklowice - LKS Jedność 32 Przyszowice - 0:1
MRKS Czechowice-Dziedzice - MKS Iskra Pszczyna - 1:7
GTS Bojszowy - BTS Rekord Bielsko-Biała - 0:2
LKS Forteca Świerklany - AKS Mikołów - 0:0
GKS Gieksa II Katowice - TS Czarni-Góral Żywiec - 1:3

Następna kolejka (XIII) - 27-28.10.2012, godz. 15:00
LKS Drzewiarz Jasienica - MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Jedność 32 Przyszowice - KS GKS 1962 Jastrzębie
LKS Nadwiślan Góra - KS Wisła Ustronianka
TS Czarni-Góral Żywiec - KS Polonia Marklowice
BTS Rekord Bielsko-Biała - GKS Gieksa II Katowice
MKS Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy
AKS Mikołów - KP Unia Racibórz
GKS Gwarek Ornontowice - LKS Forteca Świerklany

Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2012/2013
Kolejka: XIV - 20-21.10.2012

 

  . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Spójnia Landek 13 28 37:15 5-1-1 (26:9) 3-3-0 (11:6)
2 KS Kuźnia Ustroń 13 28 36:17 4-0-2 (7:7) 5-1-1 (29:10)
3 GKS Morcinek Kaczyce 14 26 31:21 5-1-2 (17:7) 3-1-2 (14:14)
4 LKS Pewel Mała 14 26 29:24 5-1-2 (19:13) 3-1-2 (10:11)
5 GKS Radziechowy Wieprz 13 25 31:23 4-0-4 (17:19) 4-1-0 (14:4)
6 TS Koszarawa Żywiec 13 25 28:24 3-0-2 (11:11) 5-1-2 (17:13)
7 KP Beskid Skoczów 13 24 24:11 3-3-0 (9:4) 4-0-3 (15:7)
8 LKS Błyskawica Drogomyśl 13 20 28:21 3-1-1 (12:6) 3-1-4 (16:15)
9 LKS Pasjonat Dankowice 13 18 20:30 3-0-3 (12:16) 3-0-4 (8:14)
10 LKS Tempo Puńców 13 17 29:28 2-1-4 (18:18) 3-1-2 (11:9)
11 RKS Cukrownik Chybie 13 17 22:30 2-2-3 (9:16) 3-0-3 (13:14)
12 LKS Metal Węg. Górka / Skałka Żabnica 13 16 24:24 3-1-2 (11:9) 2-0-5 (13:15)
13 LKS Zapora Porąbka 13 15 12:15 3-1-4 (9:9) 1-2-2 (3:6)
14 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 14 15 26:33 2-1-5 (14:23) 2-2-2 (12:10)
15 LKS Bestwina 13 15 21:27 4-0-2 (12:9) 1-0-6 (9:18)
16 LKS Wisła Strumień 13 7 16:45 2-1-2 (12:17) 0-0-8 (4:28)
17 LKS Zapora Wapienica 13 0 15:41 0-0-6 (4:16) 0-0-7 (11:25)



Ostatnia kolejka (XIV) - 20-21.10.2012
RKS Cukrownik Chybie - LKS Zapora Porąbka - 1:1
GKS Morcinek Kaczyce - TS Koszarawa Żywiec - 2:3
KS Spójnia Landek - LKS Metal / Skałka Żabnica - 1:5
LKS Tempo Puńców - LKS Pasjonat Dankowice - 1:3
LKS Bestwina - LKS Błyskawica Drogomyśl - 2:1
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - KP Beskid Skoczów - 2:3
LKS Pewel Mała - LKS Wisła Strumień - 4:0
GKS Radziechowy Wieprz - LKS Zapora Wapienica - 2:0
KS Kuźnia Ustroń - pauzował

Następna kolejka (XV) - 27-28.10.2012, godz. 15:00
27.10.2012 - sobota
LKS Błyskawica Drogomyśl - KS Spójnia Landek
LKS Tempo Puńców - GKS Radziechowy Wieprz
KP Beskid Skoczów - LKS Pewel Mała
LKS Wisła Strumień - LKS Pasjonat Dankowice
LKS Zapora Wapienica - RKS Cukrownik Chybie
LKS Metal / Skałka Żabnica - KS Kuźnia Ustroń
LKS Zapora Porąbka - LKS Bestwina
TS Koszarawa Żywiec - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
21.10.2012 - niedziela
LKS Metal / Skałka Żabnica - KS Kuźnia Ustroń
GKS Morcinek Kaczyce - pauzuje

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2012/2013
Kolejka: XII - 20-21.10.2012

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS 99 Pruchna 12 30 34:8 5-0-0 (17:3) 4-3-0 (17:5)
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 12 25 35:11 5-0-1 (26:5) 3-1-2 (9:6)
3 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 12 24 36:23 4-0-1 (20:7) 4-0-3 (16:16)
4 LKS Goleszów 12 19 29:21 4-0-2 (14:6) 2-1-3 (15:15)
5 TS Mieszko-Piast Cieszyn 12 18 27:28 3-1-3 (16:17) 2-2-1 (11:11)
6 KP Trójwieś Istebna 11 17 27:26 3-2-1 (15:11) 2-0-3 (12:15)
7 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 12 17 18:19 3-1-3 (10:12) 2-1-2 (7:7)
8 LKS Strażak Pielgrzymowice 12 16 24:31 1-2-2 (11:16) 3-2-2 (13:15)
9 LKS Zryw Bąków 12 16 18:31 3-1-3 (13:17) 2-0-3 (5:14)
10 LKS Beskid Brenna 12 14 20:25 3-1-3 (11:14) 1-1-3 (9:11)
11 LKS Pogórze 11 13 20:32 3-1-1 (11:7) 1-0-5 (9:25)
12 LKS Spójnia Górki Wielkie 12 12 20:27 2-0-3 (12:11) 2-0-5 (8:16)
13 LKS Olza Pogwizdów 12 11 19:22 3-1-3 (15:10) 0-1-4 (4:12)
14 LKS Orzeł Zabłocie 12 5 9:32 1-2-2 (4:4) 0-0-7 (5:28)

  

Ostatnia  kolejka (XII) - 20-21.10.2012
KP Trójwieś Istebna - LKS Strażak Pielgrzymowice - 5:1
LKS Goleszów - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:1
LKS Zryw Bąków - LKS Pogórze - 3:1
LKS Beskid Brenna - LKS 99 Pruchna - 0:5
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Orzeł Zabłocie - 3:1
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:0
LKS Olza Pogwizdów - KKS Spójnia Zebrzydowice - 0:2

Następna kolejka (XIII) - 27-28.10.2012, godz. 14:00
27.10.2012 - sobota
KKS Spójnia Zebrzydowice - TS Mieszko-Piast Cieszyn
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Goleszów
LKS Orzeł Zabłocie - KP Trójwieś Istebna
28.10.2012 - niedziela
LKS Pogórze - LKS Olza Pogwizdów (godz. 11:00)
LKS 99 Pruchna - LKS Zryw Bąków
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Beskid Brenna
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Victoria-Polifarb Hażlach

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2012/2013
Kolejka: IX - 20-21.10.2012

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Kończyce Małe 8 18 23:17 5-0-1 (17:8) 1-0-2 (6:9)
2 LKS Wyzwolenie Simoradz 8 17 25:13 3-0-0 (13:5) 2-2-1 (12:8)
3 LKS Ochaby 96 8 16 24:10 3-0-1 (10:3) 2-1-1 (14:7)
4 LKS Tempo II Puńców 8 15 23:15 4-0-1 (18:6) 1-0-2 (5:9)
5 LKS Błękitni Pierściec 8 11 18:18 2-2-1 (12:11) 1-0-2 (6:7)
6 LKS Rudnik 8 8 11:12 1-3-0 (5:2) 0-2-2 (6:10)
7 LKS Goleszów II 8 8 12:20 1-1-1 (5:8) 1-1-3 (7:12)
8 LKS Strażak Dębowiec 8 4 8:23 1-1-2 (6:9) 0-0-4 (2:14)
9 LKS Iskra Iskrzyczyn 8 4 10:26 0-0-3 (3:13) 1-1-3 (7:13)

                                                                                                           

Ostatnia kolejka (IX) - 20-21.10.2012
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Błękitni Pierściec - 4:2
LKS Ochaby 96 - LKS Rudnik - 3:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Tempo II Puńców - 2:3
LKS Kończyce Małe - LKS Strażak Dębowiec - 3:1
LKS Goleszów II - pauzował

tabele i wyniki pochodzą z serwisu sport.olza.pl

źródło: sport.olza.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: