Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend (wyniki)

Kolejne piłkarskie emocje za nami. Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej: IV liga, Klasa okręgowa, klasa A i klasa B.

Piłka nożna - IV liga (Śląsk - grupa II) - 2011/12
Kolejka:XII 22-23.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Czaniec 12 28 23:5 4-2-0 (12:1) 4-2-0 (11:4)
2 BTS Rekord Bielsko-Biała 12 25 31:14 3-0-2 (5:5) 5-1-1 (26:9)
3 MKS Iskra Pszczyna 12 24 26:10 4-1-0 (16:4) 3-2-2 (10:6)
4 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 24 30:17 2-3-2 (10:12) 5-0-0 (20:5)
5 AKS Mikołów 12 22 26:16 5-0-1 (18:6) 2-1-3 (8:10)
6 LKS Nadwiślan Góra 12 21 25:14 3-1-3 (11:11) 3-2-0 (14:3)
7 TS Czarni-Góral Żywiec 12 20 20:10 6-1-0 (19:3) 0-1-4 (1:7)
8 KS Wisła Ustronianka 12 16 19:20 5-1-2 (18:12) 0-0-4 (1:8)
9 GKS 1962 Jastrzębie 10 15 15:18 3-0-2 (10:12) 1-3-1 (5:6)
10 MRKS Czechowice-Dziedzice 12 14 14:17 3-1-3 (9:7) 1-1-3 (5:10)
11 GKS Gwarek Ornontowice 11 13 13:21 2-3-0 (8:6) 1-1-4 (5:15)
12 KS Polonia Marklowice 12 11 18:31 1-2-2 (8:12) 2-0-5 (10:19)
13 KS Naprzód Rydtułtowy 12 10 14:28 1-2-3 (8:15) 1-2-3 (6:13)
14 GTS Bojszowy 11 8 17:21 2-0-2 (6:4) 0-2-5 (11:17)
15 KS Żory 12 7 11:35 0-2-3 (6:17) 1-2-4 (5:18)
16 KP Unia Racibórz 12 4 10:35 1-1-4 (6:14) 0-0-5 (4:21)



Ostatnia kolejka (XII) - 22-23.10.2011
KS Wisła Ustronianka - MKS Iskra Pszczyna - 0:1
KS Naprzód Rydułtowy - GKS 1962 Jastrzębie - 1:1
GKS Gwarek Ornontowice - BTS Rekord Bielsko-Biała - 1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Żory - 1:2
TS Czarni-Góral Żywiec - KP Unia Racibórz - 3:0
AKS Mikołów - GTS Bojszowy - 3:2
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Polonia Marklowice - 2:1
LKS Nadwiślan Góra - LKS Czaniec - 1:2

Następna kolejka (XIII) - 29-30.10.2011, godz. 15:00
GKS 1962 Jastrzębie - AKS Mikołów
GTS Bojszowy - KS Wisła Ustronianka
KP Unia Racibórz - GKS Gwarek Ornontowice
LKS Czaniec - TS Czarni-Góral Żywiec
KS Żory - LKS Nadwiślan Góra
KS Polonia Marklowice - MRKS Czechowice-Dziedzice
MKS Iskra Pszczyna - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Naprzód Rydułtowy


Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2011/2012
Kolejka:XIII 22-23.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Radziechowy 12 28 19:6 5-0-1 (10:2) 4-1-1 (9:4)
2 LKS Drzewiarz Jasienica 12 25 30:9 3-1-2 (15:5) 5-0-1 (15:4)
3 LKS Pasjonat Dankowice 12 25 31:16 5-1-1 (18:9) 2-3-0 (13:7)
4 KP Beskid 09 Skoczów 12 21 22:14 3-3-0 (15:6) 3-0-3 (7:8)
5 LKS Tempo Puńców 12 21 28:21 4-1-0 (13:7) 2-2-3 (15:14)
6 KS Spójnia Landek 12 19 27:14 4-2-0 (22:6) 1-2-3 (5:8)
7 LKS Bestwina 12 18 20:15 4-1-1 (12:4) 1-2-3 (8:11)
8 GKS Morcinek Kaczyce 12 17 30:22 3-2-1 (22:10) 2-0-4 (8:12)
9 TS Koszarawa Żywiec 13 17 13:16 4-0-2 (10:7) 0-2-4 (2:9)
10 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 12 16 18:23 4-1-1 (10:5) 1-0-5 (8:18)
11 LKS Błyskawica Drogomyśl 12 14 24:31 2-1-4 (9:18) 2-1-2 (15:13)
12 RKS Cukrownik Chybie 11 12 16:27 2-0-4 (10:16) 2-0-3 (6:11)
13 LKS Wisła Strumień 11 11 16:16 1-1-3 (4:6) 2-1-3 (12:10)
14 LKS Zapora Porąbka 13 9 14:47 2-0-4 (8:15) 1-0-6 (6:32)
15 LKS Skrzyczne Lipowa 12 3 8:39 1-0-4 (4:17) 0-0-7 (4:22)



Ostatnia kolejka (XXIII) - 22-23.10.2011
RKS Cukrownik Chybie - LKS Błyskawica Drogomyśl - 0:2
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Skrzyczne Lipowa - 2:0
GKS Morcinek Kaczyce - KS Spójnia Landek - 1:2 ZOBACZ WIDEO>>>
LKS Tempo Puńców - LKS Wilamowiczanka Wilamowice - 3:2
LKS Wisła Strumień - LKS Bestwina - 1:0
TS Koszarawa Żywiec - KP Beskid 09 Skoczów - 0:1
LKS Radziechowy - LKS Zapora Porąbka - 3:0
LKS Pasjonat Dankowice - pauzował

Następna kolejka (XIV) - 29-30.10.2011, godz. 15:00
29.10.2011 - sobota
LKS Błyskawica Drogomyśl - GKS Morcinek Kaczyce
KP Beskid 09 Skoczów - RKS Cukrownik Chybie
LKS Bestwina - LKS Drzewiarz Jasienica
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Radziechowy
TS Koszarawa Żywiec - LKS Pasjonat Dankowice
30.10.2011 - niedziela
KS Spójnia Landek - LKS Wisła Strumień
LKS Skrzyczne Lipowa - LKS Tempo Puńców
LKS Zapora Porąbka - pauzuje

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:XII 22-23.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KKS Spójnia Zebrzydowice 12 31 24:10 6-1-0 (17:5) 4-0-1 (7:5)
2 KS Kuźnia Ustroń 12 28 39:13 5-1-1 (25:10) 4-0-1 (14:3)
3 LKS Spójnia Górki Wielkie 12 24 34:16 4-0-1 (19:7) 3-3-1 (15:9)
4 LKS Strażak Pielgrzymowice 12 24 30:19 5-1-1 (16:6) 2-2-1 (14:13)
5 TS Mieszko-Piast Cieszyn 12 22 30:19 4-1-1 (18:6) 2-1-3 (12:13)
6 LKS Pogórze 12 19 30:24 4-1-1 (18:10) 1-3-2 (12:14)
7 LKS Beskid Brenna 12 17 20:18 2-2-2 (12:11) 3-0-3 (8:7)
8 LKS 99 Pruchna 12 15 20:19 2-0-3 (8:6) 2-3-2 (12:13)
9 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 12 14 25:33 2-1-2 (12:11) 2-1-4 (13:22)
10 KS Nierodzim 12 12 12:21 2-1-3 (7:13) 1-2-3 (5:8)
11 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 12 12 23:32 1-1-3 (11:15) 2-2-3 (12:17)
12 LKS Orzeł Zabłocie 12 8 19:41 0-2-3 (5:13) 2-0-5 (14:28)
13 LKS Zryw Bąków 12 6 13:33 0-3-2 (5:7) 1-0-6 (8:26)
14 LKS Lutnia Zamarski 12 4 20:41 1-1-6 (16:26) 0-0-4 (4:15)



Ostatnia kolejka (XII) - 22-23.10.2011
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Pogórze - 2:1
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Orzeł Zabłocie - 9:1
KS Kuźnia Ustroń - LKS Zryw Bąków - 6:0
LKS Beskid Brenna - LKS 99 Pruchna - 2:2
KS Nierodzim - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 2:3
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:2
LKS Lutnia Zamarski - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 3:5

Ostatnia kolejka (XIII) - 29-30.10.2011, godz. 14:00
29.10.2011 - sobota
LKS Spójnia Górki Wielkie - KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Zryw Bąków - TS Mieszko-Piast Cieszyn
LKS 99 Pruchna - KS Kuźnia Ustroń
30.10.2011 - niedziela
LKS Pogórze - KS Nierodzim (godz. 11:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Strażak Pielgrzymowice
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Lutnia Zamarski
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Beskid Brenna

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:IX 23.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Goleszów 9 25 25:5 4-1-0 (11:3) 4-0-0 (14:2)
2 LKS Olza Pogwizdów 9 22 27:9 4-1-0 (14:5) 3-0-1 (13:4)
3 KP Trójwieś Istebna 9 16 25:13 3-0-2 (18:6) 2-1-1 (7:7)
4 LKS Ochaby 96 9 15 23:12 4-0-1 (15:2) 1-0-3 (8:10)
5 LKS Wyzwolenie Simoradz 9 13 19:18 2-1-1 (13:8) 2-0-3 (6:10)
6 LKS Iskra Iskrzyczyn 9 13 18:20 3-1-0 (11:7) 1-0-4 (7:13)
7 LKS Kończyce Małe 9 12 11:16 2-1-1 (6:6) 1-2-2 (5:10)
8 LKS Błękitni Pierściec 9 11 16:20 1-0-3 (6:10) 2-2-1 (10:10)
9 LKS Rudnik 9 3 12:35 1-0-4 (7:14) 0-0-4 (5:21)
10 LKS Strażak Dębowiec 9 0 7:35 0-0-4 (3:18) 0-0-5 (4:17)



Ostatnia kolejka (IX) - 15-16.10.2011
LKS Kończyce Małe - LKS Ochaby 96 - 1:3
LKS Goleszów - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:0
LKS Błękitni Pierściec - LKS Olza Pogwizdów - 2:3
LKS Strażak Dębowiec - KP Trójwieś Istebna - 2:3
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Rudnik - 4:2


Przełożony mecz I kolejki - 23.10.2011
LKS Ochaby 96 - LKS Błękitni Pierściec - 4:0

Przełożony mecz VI kolejki - 23.10.2011
KP Trójwieś Istebna - LKS Kończyce Małe - 3:0

Obejrzyj relację wideo ze spotkania: GKS Morcinek Kaczyce - KS Spójnia Landek - 1:2

Wyniki i tabele pochodzą z serwisu sport.olza.pl

źródło: ox.pl/SRiWR Olza
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: