Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend (wyniki)

Kolejne piłkarskie emocje za nami. Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki rozgrywek w Piłce nożnej: IV liga, Klasa okręgowa, klasa A i klasa B.

Piłka nożna - IV liga (Śląsk - grupa II) - 2011/12
Kolejka:IX 01-02.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Czaniec 9 21 18:3 3-2-0 (10:1) 3-1-0 (8:2)
2 BTS Rekord Bielsko-Biała 9 18 23:10 2-0-2 (3:4) 4-0-1 (20:6)
3 LKS Nadwiślan Góra 9 17 21:10 2-1-2 (8:8) 3-1-0 (13:2)
4 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 17 23:14 1-2-2 (7:10) 4-0-0 (16:4)
5 AKS Mikołów 9 16 16:12 3-0-1 (8:3) 2-1-2 (8:9)
6 TS Czarni-Góral Żywiec 9 14 12:8 4-1-0 (12:3) 0-1-3 (0:5)
7 GKS 1962 Jastrzębie 8 14 12:12 3-0-1 (8:7) 1-2-1 (4:5)
8 MKS Iskra Pszczyna 9 13 21:8 3-1-0 (15:4) 1-2-2 (6:4)
9 KS Wisła Ustronianka 9 13 16:15 4-1-1 (16:10) 0-0-3 (0:5)
10 GKS Gwarek Ornontowice 9 12 12:16 2-2-0 (7:5) 1-1-3 (5:11)
11 MRKS Czechowice-Dziedzice 9 11 11:12 2-1-2 (6:4) 1-1-2 (5:8)
12 GTS Bojszowy 8 8 14:14 2-0-1 (6:2) 0-2-3 (8:12)
13 KS Polonia Marklowice 9 8 13:21 0-2-2 (5:11) 2-0-3 (8:10)
14 KS Naprzód Rydtułtowy 9 6 9:24 1-1-2 (5:11) 0-2-3 (4:13)
15 KS Żory 9 4 7:27 0-2-2 (5:13) 0-2-3 (2:14)
16 KP Unia Racibórz 9 3 8:29 1-0-4 (5:13) 0-0-4 (3:16)



Ostatnia kolejka (IX) - 01-02.10.2011
GTS Bojszowy - GKS 1962 Jastrzębie - nie odbył się
LKS Czaniec - KS Wisła Ustronianka - 2:0
TS Czarni-Góral Żywiec - MRKS Czechowice-Dziedzice - 3:2
KP Unia Racibórz - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 0:3
KS Żory - AKS Mikołów - 2:2
KS Polonia Marklowice - KS Naprzód Rydułtowy - 2:2
MKS Iskra Pszczyna - BTS Rekord Bielsko-Biała - 3:1
LKS Nadwiślan Góra - GKS Gwarek Ornontowice - 1:1

Następna kolejka (X) - 08-09.10.2011, godz. 15:30
KS Wisła Ustronianka - KS Żory
GKS Gwarek Ornontowice - GKS 1962 Jastrzębie
BTS Rekord Bielsko-Biała - GTS Bojszowy
KS Naprzód Rydułtowy - MKS Iskra Pszczyna
AKS Mikołów - KS Polonia Marklowice
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec
MRKS Czechowice-Dziedzice - KP Unia Racibórz
LKS Nadwiślan Góra - TS Czarni-Góral Żywiec

Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2011/2012
Kolejka:X 01-02.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Radziechowy 10 24 15:5 4-0-1 (7:2) 4-0-1 (8:3)
2 LKS Pasjonat Dankowice 10 21 25:13 5-1-1 (18:9) 1-2-0 (7:4)
3 KP Beskid 09 Skoczów 10 17 19:12 3-2-0 (13:4) 2-0-3 (6:8)
4 LKS Drzewiarz Jasienica 9 16 18:8 1-1-2 (5:4) 4-0-1 (13:4)
5 LKS Bestwina 9 15 16:8 3-1-1 (9:2) 1-2-1 (7:6)
6 GKS Morcinek Kaczyce 9 14 22:15 2-2-0 (16:6) 2-0-3 (6:9)
7 LKS Tempo Puńców 9 14 19:17 3-0-0 (9:4) 1-2-3 (10:13)
8 TS Koszarawa Żywiec 10 14 11:12 3-0-1 (8:5) 0-2-3 (2:7)
9 KS Spójnia Landek 9 13 20:10 3-2-0 (18:5) 0-2-2 (2:5)
10 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 9 13 14:17 4-1-0 (10:3) 0-0-4 (4:14)
11 RKS Cukrownik Chybie 8 9 11:20 1-0-3 (6:13) 2-0-2 (5:7)
12 LKS Zapora Porąbka 10 9 12:32 2-0-3 (7:10) 1-0-4 (5:21)
13 LKS Błyskawica Drogomyśl 9 8 19:27 1-1-3 (6:14) 1-1-2 (13:13)
14 LKS Wisła Strumień 8 5 7:14 0-1-2 (2:4) 1-1-3 (5:10)
15 LKS Skrzyczne Lipowa 9 3 6:25 1-0-3 (4:10) 0-0-5 (2:15)



Ostatnia kolejka (X) - 01-02.10.2011
LKS Błyskawica Drogomyśl - KP Beskid 09 Skoczów - 1:4
KS Spójnia Landek - LKS Pasjonat Dankowice - 1:1
LKS Skrzyczne Lipowa - RKS Cukrownik Chybie - 1:2
LKS Radziechowy - LKS Drzewiarz Jasienica - 2:1
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - GKS Morcinek Kaczyce - 3:0
LKS Zapora Porąbka - LKS Wisła Strumień - 1:2
LKS Bestwina - TS Koszarawa Żywiec - 0:0
LKS Tempo Puńców - pauzował

Następna kolejka (XI) - 08-09.10.2011, godz. 15:00
08.10.2011 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - LKS Bestwina
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Pasjonat Dankowice
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Zapora Porąbka
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Skrzyczne Lipowa
LKS Tempo Puńców - LKS Radziechowy
TS Koszarawa Żywiec - KS Spójnia Landek
09.10.2011 - niedziela
LKS Wisła Strumień - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
KP Beskid 09 Skoczów - pauzuje

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:IX 01-02.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KKS Spójnia Zebrzydowice 9 24 20:8 5-0-0 (14:3) 3-0-1 (6:5)
2 LKS Strażak Pielgrzymowice 9 23 24:11 5-0-0 (14:3) 2-2-0 (10:8)
3 LKS Spójnia Górki Wielkie 9 20 27:9 3-0-1 (15:5) 3-2-0 (12:4)
4 KS Kuźnia Ustroń 9 19 24:11 3-1-1 (15:9) 3-0-1 (9:2)
5 LKS Pogórze 9 13 21:16 3-1-1 (13:6) 0-3-1 (8:10)
6 TS Mieszko-Piast Cieszyn 9 13 14:15 2-1-1 (6:4) 1-1-3 (8:11)
7 LKS 99 Pruchna 9 11 16:15 1-0-3 (6:6) 2-2-1 (10:9)
8 LKS Beskid Brenna 9 10 12:13 1-1-2 (6:7) 2-0-3 (6:6)
9 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 9 9 15:21 1-1-2 (9:11) 1-2-2 (6:10)
10 LKS Orzeł Zabłocie 9 8 15:23 0-2-2 (4:8) 2-0-3 (11:15)
11 KS Nierodzim 9 8 7:17 1-1-2 (3:10) 1-1-3 (4:7)
12 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 9 8 16:27 1-1-2 (6:9) 1-1-3 (10:18)
13 LKS Zryw Bąków 9 6 10:19 0-3-1 (4:5) 1-0-4 (6:14)
14 LKS Lutnia Zamarski 9 4 13:29 1-1-4 (11:18) 0-0-3 (2:11)



Ostatnia kolejka (IX) - 01-02.10.2011
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Lutnia Zamarski - 5:1
LKS Spójnia Górki Wielkie - KS Kuźnia Ustroń - 0:2
LKS Zryw Bąków - LKS 99 Pruchna - 1:1
LKS Pogórze - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 3:0
LKS Strażak Pielgrzymowice - KS Nierodzim - 1:0
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Beskid Brenna - 0:3 w.o.
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 3:3

Następna kolejka (X) - 08-09.10.2011, godz. 15:00
08.10.2011 - sobota
KS Kuźnia Ustroń - LKS Błyskawica Kończyce Wlk
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Spójnia Górki Wielkie
09.10.2011 - niedziela
LKS Beskid Brenna - LKS Orzeł Zabłocie (godz. 11:00)
KS Nierodzim - LKS 99 Pruchna (godz. 11:00)
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Zryw Bąków
LKS Lutnia Zamarski - LKS Pogórze
LKS Strażak Pielgrzymowice - KKS Spójnia Zebrzydowice

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:VII 01-02.10.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Goleszów 7 19 22:5 3-1-0 (9:3) 3-0-0 (13:2)
2 LKS Olza Pogwizdów 7 16 20:6 3-1-0 (10:4) 2-0-1 (10:2)
3 LKS Kończyce Małe 6 12 9:6 2-1-0 (5:3) 1-2-0 (4:3)
4 KP Trójwieś Istebna 6 10 17:8 2-0-1 (13:3) 1-1-1 (4:5)
5 LKS Wyzwolenie Simoradz 7 10 13:15 1-1-1 (7:7) 2-0-2 (6:8)
6 LKS Ochaby 96 6 9 16:10 3-0-0 (11:1) 0-0-3 (5:9)
7 LKS Błękitni Pierściec 6 8 11:11 1-0-2 (4:7) 1-2-0 (7:4)
8 LKS Iskra Iskrzyczyn 7 7 11:16 2-1-0 (7:5) 0-0-4 (4:11)
9 LKS Rudnik 7 3 8:28 1-0-3 (5:11) 0-0-3 (3:17)
10 LKS Strażak Dębowiec 7 0 4:26 0-0-3 (1:15) 0-0-4 (3:11)




Ostatnia kolejka (VII) - 01-02.10.2011
LKS Goleszów - LKS Olza Pogwizdów - 2:0
LKS Kończyce Małe - LKS Rudnik - 3:2
LKS Błękitni Pierściec - KP Trójwieś Istebna - 0:1
LKS Ochaby 96 - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:0
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Strażak Dębowiec - 2:1

Następna kolejka (VIII) - 09.10.2011, godz. 15:00
LKS Rudnik - LKS Błękitni Pierściec
KP Trójwieś Istebna - LKS Iskra Iskrzyczyn
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Strażak Dębowiec
LKS Olza Pogwizdów - LKS Kończyce Małe
LKS Ochaby 96 - LKS Goleszów

Tabele i wyniki pochodzą z serwisu www.sport.olza.pl

źródło: SRiWR Olza
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: