Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend (wyniki)

Za nami kolejny piłkarski weekend. Grająca w IV lidze KS Wisła Ustronianka, ku uciesze swoich kibiców po raz kolejny zdobywa komplet punktów, pokonując AKS Mikołów - 3:2. Swoje rozgrywki w ten weekend rozpoczęła również B-Klasa (podokręg Skoczów).
Najbardziej rozczarowani są kibice Cukrownika Chybie oraz Wisły Strumień, ten budzący spore emocje pojedynek, ze względu na brak zgody na rozegranie spotkania przez burmistrza Strumienia oraz Policję,  został przeniesiony na  26.10.2011r. (środa) godz. 15:30. Pisaliśmy: Policja i burmistrz Strumienia nie zgadzają się na mecz

Poniżej prezentujemy pozostałe wyniki i tabele  IV ligii, ligi okręgowej oraz  A i B - klasy

Piłka nożna - IV liga (Śląsk - grupa II) - 2011/12
Kolejka:II 20-21.08.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Nadwiślan Góra 2 6 8:0 1-0-0 (2:0) 1-0-0 (6:0)
2 KS Wisła Ustronianka 2 6 6:3 2-0-0 (6:3) 0-0-0 (0:0)
3 LKS Czaniec 2 4 7:2 1-0-0 (5:0) 0-1-0 (2:2)
4 KS Polonia Marklowice 2 4 5:3 0-1-0 (2:2) 1-0-0 (3:1)
5 MRKS Czechowice-Dziedzice 2 4 2:1 0-1-0 (1:1) 1-0-0 (1:0)
6 BTS Rekord Bielsko-Biała 2 3 7:3 0-0-1 (0:1) 1-0-0 (7:2)
7 MKS Iskra Pszczyna 2 3 6:2 1-0-0 (6:0) 0-0-1 (0:2)
8 AKS Mikołów 2 3 6:4 1-0-0 (4:1) 0-0-1 (2:3)
9 GTS Bojszowy 2 3 3:2 1-0-0 (3:0) 0-0-1 (0:2)
10 TS Czarni-Góral Żywiec 2 3 2:3 1-0-0 (2:0) 0-0-1 (0:3)
11 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 3 6:8 0-0-1 (2:7) 1-0-0 (4:1)
12 GKS Gwarek Ornontowice 2 1 2:5 0-1-0 (1:1) 0-0-1 (1:4)
13 GKS 1962 Jastrzębie 2 1 1:7 0-0-1 (0:6) 0-1-0 (1:1)
14 KS Żory 2 1 1:6 0-0-0 (0:0) 0-1-1 (1:6)
15 KS Naprzód Rydtułtowy 2 0 2:7 0-0-1 (1:4) 0-0-1 (1:3)
16 KP Unia Racibórz 2 0 1:9 0-0-1 (1:3) 0-0-1 (0:6)



Ostatnia kolejka (II) - 20-21.08.2011
GKS 1962 Jastrzębie - LKS Nadwiślan Góra - 0:6
KS Wisła Ustronianka - AKS Mikołów - 3:2
GKS Gwarek Ornontowice - KS Żory - 1:1
KS Polonia Marklowice - LKS Czaniec - 2:2
MKS Iskra Pszczyna - KP Unia Racibórz - 6:0
GTS Bojszowy - TS Czarni-Góral Żywiec - 3:0
KS Naprzód Rydułtowy - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 1:4
BTS Rekord Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice - 0:1

Następna kolejka (III) - 24.08.2011, godz. 18:00
KS Wisła Ustronianka - GKS Gwarek Ornontowice
TS Czarni-Góral Żywiec - GKS 1962 Jastrzębie
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - AKS Mikołów
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Naprzód Rydułtowy
LKS Nadwiślan Góra - BTS Rekord Bielsko-Biała
KP Unia Racibórz - GTS Bojszowy
LKS Czaniec - MKS Iskra Pszczyna
KS Żory - KS Polonia Marklowice


Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2011/2012
Kolejka:IV 20-21.08.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Drzewiarz Jasienica 4 10 13:1 1-1-0 (4:0) 2-0-0 (9:1)
2 LKS Radziechowy 4 9 4:2 1-0-1 (1:1) 2-0-0 (3:1)
3 KS Spójnia Landek 4 7 10:4 2-0-0 (8:1) 0-1-1 (2:3)
4 TS Koszarawa Żywiec 4 7 8:4 2-0-0 (7:2) 0-1-1 (1:2)
5 LKS Pasjonat Dankowice 4 7 9:6 2-0-1 (7:4) 0-1-0 (2:2)
6 KP Beskid 09 Skoczów 4 7 6:6 1-1-0 (5:2) 1-0-1 (1:4)
7 LKS Bestwina 4 6 8:3 1-0-1 (5:1) 1-0-1 (3:2)
8 GKS Morcinek Kaczyce 3 6 7:6 1-0-0 (2:1) 1-0-1 (5:5)
9 LKS Zapora Porąbka 4 6 4:8 2-0-0 (4:1) 0-0-2 (0:7)
10 LKS Tempo Puńców 4 4 10:12 1-0-0 (6:4) 0-1-2 (4:8)
11 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 3 4 4:7 1-1-0 (4:2) 0-0-1 (0:5)
12 LKS Skrzyczne Lipowa 3 3 1:4 1-0-1 (1:2) 0-0-1 (0:2)
13 LKS Wisła Strumień 3 1 4:8 0-1-0 (2:2) 0-0-2 (2:6)
14 RKS Cukrownik Chybie 2 0 2:9 0-0-1 (2:5) 0-0-1 (0:4)
15 LKS Błyskawica Drogomyśl 4 0 6:16 0-0-2 (2:8) 0-0-2 (4:8)



Ostatnia kolejka (IV) - 20-21.08.2011
LKS Drzewiarz Jasienica - TS Koszarawa Żywiec - 0:0
LKS Zapora Porąbka - LKS Błyskawica Drogomyśl - 2:0
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - KS Spójnia Landek - 2:2
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Tempo Puńców - 4:1
LKS Radziechowy - KP Beskid 09 Skoczów - 0:1
LKS Skrzyczne Lipowa - LKS Bestwina - 0:2
LKS Wisła Strumień - RKS Cukrownik Chybie - przełożony na 26.10
GKS Morcinek Kaczyce - pauzował

Następna kolejka (V) - 27-28.08.2011, godz. 17:00
27.08.2011 - sobota
RKS Cukrownik Chybie - LKS Drzewiarz Jasienica
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Wisła Strumień
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Zapora Porąbka
TS Koszarawa Żywiec - LKS Tempo Puńców
28.08.2011 - niedziela
KS Spójnia Landek - LKS Skrzyczne Lipowa
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Radziechowy
LKS Bestwina - pauzuje

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:III 20-21.08.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Spójnia Górki Wielkie 3 9 14:2 1-0-0 (6:1) 2-0-0 (8:1)
2 LKS Strażak Pielgrzymowice 3 9 11:3 2-0-0 (9:2) 1-0-0 (2:1)
3 KS Kuźnia Ustroń 3 9 10:2 2-0-0 (7:1) 1-0-0 (3:1)
4 KKS Spójnia Zebrzydowice 3 9 7:1 2-0-0 (4:1) 1-0-0 (3:0)
5 LKS 99 Pruchna 3 6 7:4 1-0-0 (3:0) 1-0-1 (4:4)
6 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 3 6 6:8 1-0-0 (1:0) 1-0-1 (5:8)
7 LKS Pogórze 3 4 9:8 1-0-1 (6:5) 0-1-0 (3:3)
8 LKS Beskid Brenna 3 3 4:5 1-0-1 (4:4) 0-0-1 (0:1)
9 TS Mieszko-Piast Cieszyn 3 3 2:5 1-0-1 (2:4) 0-0-1 (0:1)
10 LKS Lutnia Zamarski 3 3 6:10 1-0-1 (6:7) 0-0-1 (0:3)
11 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 3 1 5:12 0-1-0 (3:3) 0-0-2 (2:9)
12 LKS Zryw Bąków 3 0 3:5 0-0-1 (1:2) 0-0-2 (2:4)
13 LKS Orzeł Zabłocie 3 0 5:14 0-0-1 (0:3) 0-0-2 (5:11)
14 KS Nierodzim 3 0 2:11 0-0-1 (0:6) 0-0-2 (2:5)



Ostatnia kolejka (III) - 20-21.08.2011
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 6:1
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Beskid Brenna - 1:0
KS Kuźnia Ustroń - KS Nierodzim - 2:1
KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Zryw Bąków - 1:0
LKS Pogórze - LKS Orzeł Zabłocie - 5:3
LKS Lutnia Zamarski - LKS Victoria-Polifarb Hażlach - 3:5
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS 99 Pruchna - 3:0

Następna kolejka (IV) - 27-28.08.2011, godz. 17:00
27.08.2011 - sobota
LKS Zryw Bąków - LKS Pogórze
28.08.2011 - niedziela
KS Nierodzim - LKS Błyskawica Kończyce Wlk (godz. 11:00)
LKS Lutnia Zamarski - LKS Beskid Brenna (godz. 11:00)
KS Kuźnia Ustroń - TS Mieszko-Piast Cieszyn (godz. 13:30)
LKS 99 Pruchna - KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Orzeł Zabłocie - LKS Spójnia Górki Wielkie
LKS Victoria-Polifarb Hażlach - LKS Strażak Pielgrzymowice

Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka:I 20-21.08.2011

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Rudnik 1 3 3:1 1-0-0 (3:1) 0-0-0 (0:0)
2 LKS Olza Pogwizdów 1 3 2:0 1-0-0 (2:0) 0-0-0 (0:0)
3 LKS Wyzwolenie Simoradz 1 3 1:0 0-0-0 (0:0) 1-0-0 (1:0)
4 LKS Goleszów 1 1 1:1 0-1-0 (1:1) 0-0-0 (0:0)
4 LKS Kończyce Małe 1 1 1:1 0-0-0 (0:0) 0-1-0 (1:1)
6 KP Trójwieś Istebna 1 0 0:1 0-0-1 (0:1) 0-0-0 (0:0)
7 LKS Strażak Dębowiec 1 0 1:3 0-0-0 (0:0) 0-0-1 (1:3)
8 LKS Iskra Iskrzyczyn 1 0 0:2 0-0-0 (0:0) 0-0-1 (0:2)
- LKS Ochaby 96 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)
- LKS Błękitni Pierściec 0 0 0:0 0-0-0 (0:0) 0-0-0 (0:0)



I kolejka - 20-21.08.2011
LKS Goleszów - LKS Kończyce Małe - 1:1
KP Trójwieś Istebna - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:1
LKS Rudnik - LKS Strażak Dębowiec - 3:1
LKS Olza Pogwizdów - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:0
LKS Ochaby 96 - LKS Strażak Pierściec - przełożony na 23.10, godz. 15:00

II kolejka - 28.08.2011, godz. 17:00
LKS Strażak Pierściec - LKS Goleszów (godz. 11:00)
KP Trójwieś Istebna - LKS Rudnik (godz. 16:00)
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Kończyce Małe
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Ochaby 96
LKS Strażak Dębowiec - LKS Olza Pogwizdów

źródło: ox.pl/sport.olza.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: