Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Piłkarski weekend

Za nami długi weekend ze zmaganiami piłkarskimi. Poniżej przedstawiamy tabele i wyniki ostatnich rozgrywek w Piłce nożnej: IV liga, Klasa okręgowa, klasa A i klasa B

Piłka nożna - IV liga (Śląsk - grupa II) - 2011/12
Kolejka: XXIV - 05-06.05.2012

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Czaniec 24 54 48:15 9-3-0 (26:4) 7-3-2 (22:11)
2 BTS Rekord Bielsko-Biała 24 52 70:27 9-0-3 (36:15) 8-1-3 (34:12)
3 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 24 51 65:27 5-5-2 (25:13) 10-1-1 (40:14)
4 LKS Nadwiślan Góra 24 43 48:34 7-1-4 (24:14) 6-3-3 (24:20)
5 KS GKS 1962 Jastrzębie 24 43 43:33 6-4-2 (24:18) 6-3-3 (19:15)
6 MKS Iskra Pszczyna 24 40 47:32 7-4-1 (31:11) 4-3-5 (16:21)
7 TS Czarni-Góral Żywiec 24 37 42:25 9-1-2 (32:9) 1-6-5 (10:16)
8 AKS Mikołów 24 32 31:34 5-2-5 (20:19) 4-3-5 (11:15)
9 GTS Bojszowy 24 30 40:39 9-1-3 (27:9) 0-2-10 (13:31)
10 KS Wisła Ustronianka 24 30 33:35 6-3-3 (24:18) 2-3-7 (9:17)
11 GKS Gwarek Ornontowice 24 29 34:42 5-4-3 (19:16) 2-4-6 (15:27)
12 KS Polonia Marklowice 24 24 38:59 4-4-4 (22:23) 2-2-8 (16:36)
13 MRKS Czechowice-Dziedzice 24 19 22:50 4-1-7 (12:19) 1-3-8 (10:31)
14 KP Unia Racibórz 24 19 34:66 2-4-6 (18:27) 3-0-8 (16:39)
15 KS Naprzód Rydtułtowy 24 17 22:54 2-4-6 (14:25) 1-4-7 (8:29)
16 KS Żory 24 12 18:62 1-3-8 (12:30) 1-3-8 (6:32)



Ostatnia kolejka (XXIV) - 05-06.05.2012
KS GKS 1962 Jastrzębie - GTS Bojszowy - 4:0
KS Wisła Ustronianka - LKS Czaniec - 0:2
GKS Gwarek Ornontowice - LKS Nadwiślan Góra - 1:3
MRKS Czechowice-Dziedzice - TS Czarni-Góral Żywiec - 2:4
TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KP Unia Racibórz - 7:0
AKS Mikołów - KS Żory - 1:1
BTS Rekord Bielsko-Biała - MKS Iskra Pszczyna - 8:1
KS Naprzód Rydułtowy - KS Polonia Marklowice - 2:0

Następna kolejka (XXV) - 12-13.05.2012, godz. 17:00
KS GKS 1962 Jastrzębie - GKS Gwarek Ornontowice
KS Żory - KS GKS 1962 Jastrzębie
GTS Bojszowy - BTS Rekord Bielsko-Biała
MKS Iskra Pszczyna - KS Naprzód Rydułtowy
KS Polonia Marklowice - AKS Mikołów
LKS Czaniec - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
KP Unia Racibórz - MRKS Czechowice-Dziedzice
TS Czarni-Góral Żywiec - LKS Nadwiślan Góra

Piłka nożna - Klasa okręgowa (Bielsko-Biała) - 2011/2012
Kolejka: XXV - 05-06.05.2012

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Drzewiarz Jasienica 23 56 67:12 8-2-2 (40:7) 10-0-1 (27:5)
2 LKS Radziechowy 24 50 39:20 9-1-2 (23:7) 7-1-4 (16:13)
3 LKS Pasjonat Dankowice 24 47 54:38 8-1-1 (28:13) 6-4-4 (26:25)
4 KP Beskid 09 Skoczów 24 44 37:22 6-4-2 (22:10) 7-1-4 (15:12)
5 LKS Tempo Puńców 23 38 50:36 6-2-4 (22:18) 5-3-3 (28:18)
6 LKS Wilamowiczanka Wilamowice 23 38 42:39 7-1-3 (22:16) 5-1-6 (20:23)
7 TS Koszarawa Żywiec 24 33 29:32 6-1-6 (14:16) 4-2-5 (15:16)
8 LKS Bestwina 23 31 31:32 5-1-5 (15:12) 4-3-5 (16:20)
9 RKS Cukrownik Chybie 23 31 38:46 5-1-6 (25:27) 5-0-6 (13:19)
10 KS Spójnia Landek 23 29 44:39 6-3-2 (30:14) 2-2-8 (14:25)
11 GKS Morcinek Kaczyce 23 28 46:47 4-2-6 (27:24) 4-2-5 (19:23)
12 LKS Błyskawica Drogomyśl 23 26 40:42 4-2-6 (21:23) 3-3-5 (19:19)
13 LKS Wisła Strumień 23 21 33:42 3-3-6 (16:18) 2-3-6 (17:24)
14 LKS Zapora Porąbka 24 18 28:76 4-0-8 (17:27) 2-0-10 (12:49)
15 LKS Skrzyczne Lipowa 23 10 19:73 2-1-8 (10:33) 1-0-11 (9:40)



Ostatnia kolejka (XXV) - 05-06.05.2012
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Błyskawica Drogomyśl - 0:0
RKS Cukrownik Chybie - LKS Skrzyczne Lipowa - 4:1
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Radziechowy - 6:0
GKS Morcinek Kaczyce - LKS Wilamowiczanka Wilamowice - 0:4
LKS Wisła Strumień - LKS Zapora Porąbka - 4:1
LKS Pasjonat Dankowice - KS Spójnia Landek - 1:0
TS Koszarawa Żywiec - LKS Bestwina - 1:1
LKS Tempo Puńców - pauzował

Następna kolejka (XXVI) - 12-13.05.2012, godz. 17:00
12.05.2012 - sobota
LKS Bestwina - RKS Cukrownik Chybie
LKS Zapora Porąbka - LKS Drzewiarz Jasienica
LKS Radziechowy - LKS Tempo Puńców
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Wisła Strumień
13.05.2012 - niedziela
KS Spójnia Landek - TS Koszarawa Żywiec
LKS Pasjonat Dankowice - LKS Błyskawica Drogomyśl
LKS Skrzyczne Lipowa - GKS Morcinek Kaczyce (godz. 15:00)
KP Beskid 09 Skoczów - pauzuje

Piłka nożna - klasa A (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka: XX - 05-06.05.2012

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 KS Kuźnia Ustroń 20 52 63:17 9-0-1 (36:9) 8-1-1 (27:8)
2 KKS Spójnia Zebrzydowice 20 41 38:26 8-1-1 (24:10) 5-1-4 (14:16)
3 TS Mieszko-Piast Cieszyn 20 37 48:29 6-1-2 (28:9) 5-1-5 (20:20)
4 LKS Strażak Pielgrzymowice 20 37 49:36 6-3-1 (26:14) 5-1-4 (23:22)
5 LKS Spójnia Górki Wielkie 20 34 47:32 6-1-3 (29:16) 4-3-3 (18:16)
6 LKS 99 Pruchna 20 34 34:25 6-0-4 (14:8) 4-4-2 (20:17)
7 LKS Pogórze 20 32 49:33 7-2-1 (32:13) 2-3-5 (17:20)
8 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 20 31 47:42 6-1-3 (32:20) 3-3-5 (15:22)
9 LKS Beskid Brenna 20 26 30:34 4-2-4 (19:15) 4-0-6 (11:19)
10 LKS Victoria-Polifarb Hażlach 20 24 40:48 5-1-4 (23:14) 2-2-6 (17:34)
11 LKS Orzeł Zabłocie 20 21 30:49 3-2-5 (13:18) 3-1-6 (17:31)
12 LKS Zryw Bąków 20 11 24:58 1-5-4 (14:15) 1-0-9 (10:43)
- KS Nierodzim 20 12 13:45 2-1-7 (7:25) 1-2-7 (6:20)
- LKS Lutnia Zamarski 20 4 20:64 1-1-7 (16:29) 0-0-11 (4:35)

 
 
Uwaga!!! - Drużyny KS Nierodzim i LKS Lutnia Zamarski wycofały się z rozgrywek.
Przeciwnicy obu drużyn pauzują. Mecze zostaną zweryfikowane jako walkower na korzyść przeciwników.



Ostatnia kolejka (XX) - 05-06.05.2012
LKS Zryw Bąków - LKS Orzeł Zabłocie - 0:0
KS Kuźnia Ustroń - KKS Spójnia Zebrzydowice - 2:0
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Strażak Pielgrzymowice - 2:3
LKS Beskid Brenna - LKS Pogórze - 2:0
LKS 99 Pruchna - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:0
LKS Victoria-Polfiarb Hażlach - LKS Spójnia Górki Wielkie - 1:0
KS Nierodzim - LKS Lutnia Zamarski - obustronny w.o.

Następna kolejka (XXI) - 12-13.05.2012, godz. 16:00
12.05.2012 - sobota
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Beskid Brenna
KKS Spójnia Zebrzydowice - TS Mieszko-Piast Cieszyn
LKS Orzeł Zabłocie - LKS 99 Pruchna (godz. 17:30)
13.05.2012 - niedziela
LKS Pogórze - KS Kuźnia Ustroń (godz. 11:00)
LKS Błyskawica Kończyce Wlk - LKS Victoria-Polfiarb Hażlach
LKS Zryw Bąków - KS Nierodzim (3:0 w.o.)
LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Lutnia Zamarski (3:0 w.o.)


Piłka nożna - klasa B (Podokręg Skoczów) - 2011/2012
Kolejka: XIII - 05-06.05.2012

 

. . m pkt bramki u siebie na wyjeździe
1 LKS Goleszów 13 35 40:9 6-1-0 (23:6) 5-1-0 (17:3)
2 LKS Olza Pogwizdów 13 34 45:11 6-1-0 23:5) 5-0-1 (22:6)
3 LKS Ochaby 96 13 25 34:14 5-1-1 (18:2) 3-0-3 (16:12)
4 KP Trójwieś Istebna 13 23 36:19 3-0-3 (18:10) 4-2-1 (18:9)
5 LKS Wyzwolenie Simoradz 13 19 33:28 3-1-2 (20:16) 3-0-4 (13:12)
6 LKS Kończyce Małe 13 19 20:23 3-2-2 (11:11) 2-2-2 (9:12)
7 LKS Iskra Iskrzyczyn 13 16 23:32 3-1-2 (13:14) 2-0-5 (10:18)
8 LKS Błękitni Pierściec 13 11 21:40 1-0-6 (10:24) 2-2-2 (11:16)
9 LKS Rudnik 13 6 17:50 1-0-5 (8:19) 1-0-6 (9:31)
10 LKS Strażak Dębowiec 13 0 10:53 0-0-6 (4:24) 0-0-7 (6:29)


Ostatnia kolejka (XIII) - 05-06.05.2012
LKS Goleszów - LKS Strażak Dębowiec - 6:2
LKS Błękitni Pierściec - LKS Wyzwolenie Simoradz - 0:6
LKS Ochaby 96 - KP Trójwieś Istebna - 0:0
LKS Kończyce Małe - LKS Iskra Iskrzyczyn - 2:3
LKS Olza Pogwizdów - LKS Rudnik - 3:0

Następna kolejka (XIV) - 13.05.2012, godz. 16:00
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Błękitni Pierściec
LKS Strażak Dębowiec - LKS Kończyce Małe
KP Trójwieś Istebna - LKS Goleszów
LKS Rudnik - LKS Ochaby 96
LKS Wyzwolenie Simoradz - LKS Olza Pogwizdów

Oglądaj wideo ze spotkania:  LKS Tempo Puńców - LKS Drzewiarz Jasienica - 0:2 [KLIKNIJ>>>]

źródło: ox.pl/sport.olza.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: