Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Piłka plażowa w Wiśle

Siatkówka plażowa cieszy się coraz większą popularnością również w naszym kraju. W ostatni weekend ta dyscyplina sportu zagościła w Beskidach. Wisła przez trzy dni żyła piłką siatkową.

Była to pierwsza edycja turnieju Beskidzka Plaża, która w dniach 20-22 maja odbyła się w Perle Beskidów – Wiśle. Mecze rozgrywano na boiskach usytuowanych na placu Hoffa i w Parku Kopczyńskim, Mecze, ze względu na udział doskonałych sportowców, stały na bardzo wysokim poziomie.

Turniej kobiet wygrała para Karina Jakuć/Dominika Bałdys, która w finale pokonała 2:0 Adriannę Gaś i Annę Grzybek. Brązowe medale zawisły na szyjach Agaty Sowińskiej i Patrycji Bubak.

W finale turnieju panów spotkały się pary zawodników BBTS Bielsko-Biała. Sergij Kapelus i Marcin Wika po ekscytującym pojedynku pokonali 2:1 Kamila Kwasowskiego i Krzysztofa Modzelewskiego. Brąz zdobył duet Bartosz Krzyżanowski/Michał Szabłowicz.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Siatkówka plażowa to przecież możliwość pooglądania sportowej rywalizacji z nierzadko pięknymi ciałami sportowców obu płci. Dla zebranej publiczności zorganizowano liczne konkursy i zabawy. Na nudę nie było tu miejsca. Wśród licznych zacnych gości pojawili się między innymi – burmistrz Wisły Tomasz Bujok oraz starosta cieszyński Janusz Król.

mat.pras./red.

źródło: mat.pras.
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: