Pilch i Zniszczoł w czołowej „6”! Wygrana Huli!

Udany konkurs w ramach Pucharu Kontynentalnego mają za sobą polscy skoczkowie, którzy w komplecie ukończyli go w czołowej „10”. Ze zwycięstwa radował się Stefan Hula, a Tomasz Pilch (na zdj.) z Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego uplasował się tuż za podium.

Tomasz Pilch oraz Aleksander Zniszczoł uplasowali się w czołowej „6”, ale nieco bliżej podium był pierwszy z wymienionej dwójki. Mistrz Polski po skoku na odległość 113,5 m zajmował czwarte miejsce na półmetku zmagań, ale w rundzie finałowej wylądował nieco bliżej i zmagania ukończył na 5. pozycji. Zaraz za nim uplasował się jego kolega klubowy.

Ze zwycięstwa radował się Stefan Hula, który prowadził po pierwszej serii (113 m). W rundzie finałowej dołożył jeszcze ponad trzy metry i o 0,6 pkt. pokonał lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Kontynentalnego, Markusa Schiffnera. Na najniższym stopniu podium stanął Junshiro Kobayashi. W niedzielę odbędzie się drugi konkurs PK na normalnej skoczni w Brotterode (HS117).

? No i git ? 5 miejsce bardzo mnie cieszy ? @ Brotterode Bielbet - Odwodnienia liniowe