Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Piknik rodzinny 500+ w Skoczowie

Na skoczowskim Rynku w sobotę (17.08) odbył się piknik rodzinny 500+. W pikniku udział wzięli Minister Bożena Borys-Szopa oraz Sekretarz Stanu Stanisław Szwed.W programie m.in. dmuchane atrakcje, malowanie twarzy, balony, badminton, strzelanie z łuku, zabawy plastyczne, nauka pierwszej pomocy, zwiedzanie radiowozu i wiele innych wspaniałych animacji. Fot. Bartłomiej Kukucz
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

11
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-08-18 14:18:40
krzysztof.mm: Szwedzi - do Szwecji, chyba, że im łatwiej będzie o azyl w Izraelu się starać
2019-08-18 21:43:41
donekT: krzysztof-Q, zdajesz sobie sprawę, iż Ty krzysztof-Q posuwasz się do głoszenia szowinistycznego w treści i przesłaniu hasła? Bardzo brzydko. Mam nadzieję, iż wiesz, jakie w tej sprawie zdanie ma Gabriela i Joanna...
2019-08-18 21:46:54
donekT: A tymczasem, jak się okazuje, nasz inteligentny człowiek, jasper, do dziś nie wytłumaczył, co wynika ze statystyk. Migracja do Polski ze Szwecji >>>>>> Szwecja 2019 2561 ludzi/// Szwecja 2018 2581 ludzi /// Szwecja 2017 2585 ludzi/// Szwecja 2016 2533 ludzi /// Szwecja 2015 2323 ludzi /// Szwecja 2014 2094 ludzi /// Szwecja 2013 1892 ludzi /// Szwecja 2012 1635 ludzi/// Szwecja 2011 1392 ludzi // Szwecja 2010 1115 ludzi >>>>> Z czego pod względem migracji rok 2019 jeszcze się nie domknął. (źródło, dane wywiadowcze KREML) krzysztof-Q może zastąpisz jasper-Q, i wskażesz wniosek??? Zdaje się, że Tobie krzysztof-Q coś ostatnio "umknęło". Przecież Szwecja to wzór, do którego ponoć powinniśmy się dostosować.
2019-08-19 06:35:23
jasper: Coraz więcej Szwedów ubiega się o azyl w Polsce, chcąc uciec przed napływem muzułmańskich imigrantów - takie informacje podała założona przez Tadeusza Rydzyka prawicowa gazeta "Nasz Dziennik" i portal Wpolityce.pl. Powołano się na doniesienia zagranicznego "dziennikarza" Petera Imanuelsena , który w rzeczywistości jest skrajnie prawicowym działaczem i internetowym trollem. W przeszłości negował Holokaust i chwalił Adolfa Hitlera. Informację o uciekających do Polski Szwedach zdążyła "podać dalej" na Twitterze europosłanka PiS Beata Mazurek. Rok wcześniej Peter Sweden stwierdził "Adolf Hitler miał swoje plusy". Cóż w Polsce Jarek też ma słabość do "plusów". Loty+, Ceny+, Działki +, Dwórki +, T-72 +, Leki + itd +.
2019-08-19 06:38:49
jasper: Informację o uciekających do Polski Szwedach zdążyła "podać dalej" na Twitterze europosłanka PiS Beata Mazurek. Oto wasza wiarygodnosc prawicowych szmatlawcow czy informacji rezimowej TVP - cytuja faszystowskiego trolla i traktuja go jako autoryte, pomimo, ze facet wychwalal Hitlera. Nic tylko pogratulowac pisowskiej Polski.
2019-08-19 06:40:09
jasper: Informacje o uciekajacych do Polski Szwedach zdazyla "podac dalej" na Twitterze europoslanka PiS Beata Mazurek. Oto wasza wiarygodnosc prawicowych szmatlawcow czy informacji rezimowej TVP - cytuja faszystowskiego trolla i traktuja go jako autoryte, pomimo, ze facet wychwalal Hitlera. Nic tylko pogratulowac pisowskiej Polski. Jezeli tak wysoko postawiona osoba jak Mazurek cytuje jakiegos faszystowskiego trolla, a wiadomosci puszczaja to caly czas na okraglo to zastanow sie, skad czerpiesz swoja wiedze i ile w tym co myslisz a potem piszesz jest prawdy... czy jakbys wiedzial, ze gosciu wczesniej wychwalal Holocaust i Hitlera, to traktowalibyscie go jako autorytet?
2019-08-19 06:41:40
jasper: - [ ] A wiadomości TVP rezimowej PiS bez zadnej refleksji puszczaja info na antenie. To jeszcze zwykla hipokryzja czy juz zbrodnicza manipulacja majaca na celu oklamanie ludzi takich madrych inaczej jak TY? [ ] donek- bronek kazda papke lyknie, aby tylko do narracji pasowala :) Idiotow nie sieja, sami sie rodza.
2019-08-19 06:54:07
jasper: Natomiast w Szwecji pisza - „ To, co się dzieje w Polsce, w przerażający sposób pokazuje, jak szybko można odebrać demokratyczne prawa, które uznaliśmy za coś oczywistego. Dlatego nie możemy przestać się oburzać. Jeśli demokracja w Polsce upadnie, upadnie też wielka idea zjednoczonej Europy.„ - Najwiekszy dziennik Szwecji solidaryzuje sie z polskimi demokratami.
2019-08-19 17:16:29
donekT: jasper-Q, Odnoszę się do WIARYGODNYCH STATYSTYK, które oddaję POD OSOBISTĄ ROZWAGĘ i nie sugerowałem przedstawienia potencjalnych przyczyny określonego stanu rzeczy. Ty jasper-Q powołujesz się na to, co powiedział Rydzyk i co Rydzyk sądzi o MOŻLIWEJ PRZYCZYNIE (W JEGO ŚRODOWISKU STWIERDZILI, przynajmniej tak to opisujesz), przy czym przedstawiasz jedną możliwość, a powinno być podjętych KILKA ZAŁOŻEŃ. Dodatkowo powołujesz się na osoby, które ze statystyką nie mają nic wspólnego, odnosisz się Ty jasper-Q do pewnej grupy karygodnych zachowań. Chociaż Ty jasper-Q sam nie zwróciłeś swego czasu uwagi na SZOWINISTYCZNY w treści i przesłaniu wpis krzysztof.mm, nie zwróciłeś uwagi, kiedy niejaki użytkownik Bubaszak zamieścił komentarz o rasistowskim wydźwięku i jako awatar wybrał sobie wizerunek norweskiego, rasistowskiego zbrodniarza. Równolegle Ty jasper-Q przypomnij, kto swego czasu podejmował się zamieszczania w komentarzach treści, w których z niechęcią odnosił się do osób (głównie mężczyzn w znaczeniu sex), które nosiły/noszą sukienki, których to wpisów treść można potencjalnie i z uzasadnieniem uznać za przejaw TRANSFOBII? jasper-Q, dla swojego dobra, zmień stacje medialne, których jesteś słuchaczem/widzem. Piszę to z troski. PS To nie pewien krąg kulturowy jest zagrożeniem dla Europy, tylko ideologia o politycznym zabarwieniu. Co więcej, ów krąg kulturowy patrzy na dekadencką Europę z pogardą i wbrew pozorom przywraca pewne elementy normalności.
2019-08-21 14:48:30
krzysztof.mm: krążą po Polsce PiS-owskie p a ź d z i o c h y , żrą i piją za nasze podatki - a za partyjną kurtyną armia p-jebiaków, kuchcińskich, piotrowiczów, pisiewiczów i im podobnych ostatnich indywiduów wespół z katolickimi biskupami r o z w a l a polskie państwo - i taka jest prawda o tych żałosnych propagandowych piknikach
2019-08-21 19:32:04
donekT: Na kiełbaskę się nie załapałeś?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: