Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pijacka wycieczka zakończona na kościelnym płocie

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dzisiejszej nocy (31.05.2020) w Goleszowie przy ulicy Spółdzielczej. Pijacka wycieczka samochodem osobowym zakończyła się uderzeniem w płot kościoła.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (31.05.2020) ok. godziny 2 w nocy - godzina 02:05 Goleszów ul. Spółdzielcza miejscowe zagrożenie (samochód uderzył w ogrodzenie) – poinformowali strażacy z OSP Goleszów. Na miejscu pracowali również ratownicy z JRG w Ustroniu, policja i pogotowie.

Kierowcą samochodu okazał się obywatel Ukrainy, który prowadził pod wpływem alkoholu. Na skutek obniżonych zdolności motorycznych i złych warunków pogodowych wypadł z drogi i uderzył w płot kościoła ewangelickiego.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-05-31 15:26:13
vis: Nas ne dogonyat
2020-06-01 13:58:58
fifthelement: I cyk deportacja ......... do domku z zakazem wjazdu na teren RP.
2020-06-02 05:00:51
krzysztof.nm: POLSKA......... "Polska policja po przeszukaniu mieszkania w Rudzie Śląskiej natknęła się na pamiątki, które zostały skradzione w Niemczech. Po konsultacji z niemieckimi funkcjonariuszami ustalono, że trzech Polaków włamało się do dworku w rejonie Nadrenii Północnej-Westfalii. Właśnie stamtąd skradli pamiątki." - i cyk do pierdelka....... do domku za pięć lat........
2020-06-02 05:11:02
krzysztof.nm: [a tak na marginesie - jakoś tak się porobiło, że kto obnosi się z biało-czerwonym, sobie "POLSKĘ" tatuuje na czole i gdzie tylko, kojarzy się dziś właśnie z e l e m e n t e m, tym z m a r g i n e s u raczej]
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: