Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pięta - nie możemy zawieść

Prawo i Sprawiedliwość wygrywa wybory parlamentarne. Partia samodzielnie będzie rządziła przez nadchodzące cztery lata. O pierwszy komentarz poprosiliśmy posła PiS - Stanisława Piętę.

Myślę, że daje to nadzieję na zmianę, na przeprowadzenie poważnych reform, wzmocnienie Polski i rozwój gospodarczy, kulturowy. Na powstrzymanie demograficznej katastrofy. Myślę, że przed Prawem i Sprawiedliwością i wszystkimi Polakami, którzy chcą rozwoju i wzmocnienia Polski, otwiera się okres bardzo ciężkiej pracy.
 - mówi Portalowi OX.pl Stanisław Pięta.

Jak podkreśla poseł PiS, ostatnie tygodnie to okres ogromnego wysiłku w trakcie kampanii wyborczej. Rozdałem kilkanaście tysięcy gazetek i ulotek, wiem czego ludzie oczekują. Przeprowadziłem ponad dwa tysiące osobistych rozmów. Myślę, że Polacy chcą znaczącej zmiany. Nie możemy zawieść nadzieli Polaków.

Jak dodaje Stanisław Pięta, postawione cele będą realizowały te osoby, które znajdą się w sejmie. Zastrzega jednocześnie – ja nie mogę się jeszcze tytułować jako nowo wybranym poseł, nie mam żadnych danych o wynikach wyborów.

Jak szacuje Pięta, w naszym okręgu wyborczym, na 9 mandatów poselskich 5, być może 6, przypadnie Prawu i Sprawiedliwości.

JB

Zobacz też : Znamy sondażowe wyniki

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-26 05:20:19
kubulek51: Czy to jest ten który kazałby własnej żonie urodzić dziecko z gwałtu?
2015-10-26 06:48:30
bronsky1964: wygrał pissss czyli wybory nie zostały sfałszowane,alleluja i od tyłu,
2015-10-26 06:58:46
kokoteczek: No chyba tak oni tam wszyscy nawet s gwaltu wychowaam jak swoje...
2015-10-26 07:00:52
kokoteczek: No tutwj mozna byc spokojnym przeciez pis bedzie rzadzilo samodzielnie takze nawet obietnice prezydenta bez problemu ztobia i te ktore oni obiecali...takze byli by bardso zaklamani jskby tego nie zrobili majac wiekszosc w sejmie nikt im nir powie nie ani oni łaski od nikogo nie potrzebuja.bedsue dobrze nwpewno lepiej niz bylo.
2015-10-26 17:04:53
mako: Tak, tak. A euro i paliwo będzie po 6 zeta.
2015-10-27 17:59:58
koszor: Mako co ma cena paliwa do wyborów? To jest globalna gospodarka, w Arabii czy Iraku nie pytają, kto wygrał w Polsce wybory, tylko ustalają cenę możliwie wysoko w danej sytuacji na rynku.
2015-10-27 18:06:57
Kankee: Kokoteczek,nie bądż naiwny.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: