Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pierwszy raz Adama Małysza

Adam Małysz stoi przed ważnym wydarzeniem. Pierwszy raz od 17 lat spędzi Sylwestra z żoną. - Nie wiem czy będę umiał zachować się w tej sytuacji - śmieje się były skoczek narciarski.

To będzie pierwszy wspólny Sylwester Państwa Małyszów. Choć ślub wzięli w 1997 roku to nigdy, nawet przed ślubem wspólnie nie spędzili sylwestrowej nocy ze względu na karierę sportowca. – W sumie żadnego sylwestra nie spędziłem z żoną. Nawet kiedy jeszcze nie byliśmy małżeństwem, to już skakałem, więc zabawy sylwestrowej nie było. Na szczęście ma już stałą grupę naszych znajomych, którzy jej w ten wieczór towarzyszą. A z resztą takiego sylwestra można sobie zrobić zawsze, nawet 20 lipca, więc odrobię – mówił Adam Małysz na łamach Portalu OX.PL.


Adam Małysz nie miał czasu na sylwestrowanie od 1995 roku. Był albo na Turnieju Czterech Skoczni albowyjeżdżał na Rajd Dakar. W Garmisch-Partenkirchen Nowy Rok witał z kolegami z reprezentacji i dziennikarzami.  W Mar del Plata witał Nowy Rok szykując się do rajdu Dakar.


W tym roku Adam Małysz znów wystartuje w Rajdzie Dakar. W maratonie przez Amerykę Południową. Jednak tegoroczny Dakar zaczyna się nie w Nowy Rok, ale dopiero 5 stycznia. Dzięki temu Adam Małysz będzie mógł spędzić Sylwestra z rodziną. 

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: