Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pierwszy dzień dla Kajta

Kajetanowicz i Baran z zespołu LOTOS Dynamic wygrali pierwszy dzień Rajdu Koszyc

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran byli dziś zdecydowanie bezkonkurencyjni i wygrali pierwszy dzień Rajdu Koszyc we wszystkich klasyfikacjach - generalnej, Mistrzostw Polski, Słowacji oraz FIA CEZ. Piątkowy etap słowackiej rundy Mistrzostw Polski stał się jednocześnie ósmym - z puli 9 rozegranych dotychczas - podczas którego dwukrotni Mistrzowie Polski zdobyli komplet punktów do klasyfikacji generalnej. Dziś załoga LOTOS Dynamic Rally Team wywalczyła najlepsze czasy na zdecydowanej większości odcinków specjalnych, od pierwszego oesu utrzymywała pozycję lidera, nie ustępując rywalom ani na chwilę.
 
 - Wszystko poszło zgodnie z planem, więc to powód do zadowolenia. Jutro przed nami jeszcze bardzo długi dzień. Będziemy starać się jechać bardzo szybko - tak jak dziś na OS Izra - jednym z trudniejszych, na jakich jechałem w  moim życiu. Były na nim bardzo duże różnice przyczepności, dużo szutru, głębokich dziur, naprawdę dużo się działo i mocno bolą mnie ręce, mimo, że miał on tylko 15 km. To był zalążek tego, co czeka nas na Rajdzie Polski i można powiedzieć, że trochę sobie potrenowaliśmy :) A tak serio to po pierwszych oesach poprawiłem zawieszenie i na drugiej pętli mogłem przycisnąć mocniej gaz do dechy. Było świetnie! - mówi Kajetan Kajetanowicz.

Partnerami zespołu w sezonie 2012 są: producent paliw LOTOS Dynamic oraz producent olejów LOTOS, a także STP – producent dodatków i CUBE. Corporate Release.
 

źródło: mat.pras.
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: