Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pierwszy dzień dla Kajta

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran z LOTOS Dynamic Rally Team wygrali 1 dzień Rajdu Rzeszowskiego

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran szósty raz w tym sezonie zwyciężyli w klasyfikacji generalnej dnia i po raz szósty doliczą do swojego konta w klasyfikacji Mistrzostw Polski 2012 maksymalną liczbę punktów. Taką regularnością w zdobywaniu punktów nie może poszczycić się nikt inny. Załoga LOTOS Dynamic Rally Team od samego rana jechała jak natchniona, wygrała większość odcinków specjalnych i z wypracowaną dziś przewagą prowadzi w klasyfikacji generalnej Rajdu Rzeszowskiego.

 - Cały dzień był dla nas bardzo udany. Wygraliśmy większość odcinków specjalnych, zgarnęliśmy komplet punktów za dzień, dobrze się bawiąc i konsekwentnie realizując plan. Cieszę się, że zespół i ludzie, z którymi pracuje dają mi możliwości, które wykorzystuję na rajdowych trasach. Bardzo się cieszę, bo mamy tutaj bardzo wymagające, trudne technicznie odcinki, mnóstwo niewidocznych zakrętów przez szczyty, na których trudno złapać optymalną linię, bo droga jest naprawdę wąska. W tych warunkach wygrywamy z zawodnikami, którzy są bardzo dobrzy w swoich bardzo szybkich samochodach – niektórzy z nich pochodzą z tych terenów, więc sukces w dniu naprawdę smakuje. Dziś carpe diem, a jutro mamy kolejny etap. Będziemy starać się powtórzyć to, co zrobiliśmy dziś.  - komentuje  Kajetan Kajetanowicz

Partnerami zespołu w sezonie 2012 są: producent paliw LOTOS Dynamic oraz producent olejów LOTOS, a także STP – producent dodatków i CUBE. Corporate Release.

źródło: mat.pras.
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: