Pierwsze rozstrzygnięcia

W końcu zagrali o stawkę. Piłkarze mają za sobą dosyć długi okres sparingowy, ale w weekend rozegrali spotkania w ramach Pucharu Polski.
  • Wisła Strumień – Kuźnia Ustroń 0:4

Spory galimatias miał Dariusz Kłoda przed sobotnim spotkaniem z IV-ligowcem. Do dyspozycji miał tylko jedenastu piłkarzy, więc o sprawienie niespodzianki było trudno. Ustronianie potwierdzili rolę faworyta i pewnie wygrali, 4:0.

• CKS Piast Cieszyn – Błyskawica Kończyce Wielkie 6:1

Debiutant w II rundzie. CKS przegrywał od 12. minuty, po bramce Bartosza Parchańskiego, ale gospodarze zdołali jeszcze wyrównać do przerwy, a po zmianie stron zdołali zdobyć pięć bramek, czym zapewnili sobie awans do kolejnej rundy.

• Tempo Puńców – Błyskawica Drogomyśl 1:3

Na zakończenie weekendu czekał nas hit w Puńcowie, gdzie zmierzyły się ze sobą czołowe drużyny Okręgówki. Tempo przegrało z obrońcą tytułu, 1:3. Warto także dodać, że na drogomyślan czeka w środę kolejne spotkanie w ramach PP, ale tym razem na szczeblu ŚLZPN – będą gościć Spójnię Landek.