Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Piękne koty szukają domu

Niektórzy wolą psy, inni koty. Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS przedstawiamy Państwu piękne koty do adopcji. Jak wyglądają? Jaka jest ich historia?

Szukamy odpowiedzialnych domów dla kocich podopiecznych - między innymi Frani, Nera i Nikosia. Na swój nowy dom dość długo już czeka młoda kotka Frania. Była cudowną, opiekuńczą mamą. Dzieciaki znalazły dobre domki, a ona nadal czeka. To miła, grzeczna kicia. Ładnie korzysta z kuwetki, jest zdrowa, wysterylizowana i zaszczepiona. Czeka na kogoś, kto ją przygarnie, ona odwdzięczy się swoją miłością.

W kolejce po lepsze życie ustawił się też Nero - czarny kocurek o złotych oczkach. Ma około 5,5 miesiąca- posiada również cały pakiet szczepień oraz został już wykastrowany. Chętnie korzysta z kuwetki, bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami. Czeka na swojego dobrego człowieka, cierpliwie mruczy i nie traci nadziei na poprawę swojego losu.

Swojej szansy wypatrują również dwie kocie piękności, o nietuzinkowym, szylkretowym umaszczeniu. Mają około 4 miesięcy. Są nauczone wspólnego życia z kotem i pieskiem wolontariuszki. Może znajdą swój nowy dom dzięki Państwu?

O domek prosi również Nikuś - śliczny 4-miesięczny kocurek o cudownym, magnetyzującym spojrzeniu. On również może trafić do domu z innymi zwierzakami. Czy jest ktoś, komu się podoba?Na pewno odwdzięczy się swoim kocim sercem i ogromnym przywiązaniem.

Zachęcamy Państwa do adopcji - kotki dzięki przebywaniu w domowych warunkach są dobrze zsocjalizowane i przygotowane do życia. Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "As" z Ustronia ma jeszcze inne kociaki, cały czas dochodzą nowe, więc zapraszamy do adopcji. Kontakt ze Stowarzyszeniem AS: 515 801 605, 606 911 687. Kto przygarnie kociaki? Który zdobył Państwa serce?

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-04 17:19:44
megan: Cudne!!! Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: