Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

PERSPEKTIVO, bezpłatna szkoła otwiera oddział w Ustroniu. Trwa nabór!

Bezpłatnie, bez zobowiązań, kreatywnie i przystępnie. Tak wygląda nauka dla każdego! Zapisy do Szkoły PERSPEKTIVO w Skoczowie i Ustroniu trwają!

Szkoła PERSPEKTIVO debiutowała na naszym rynku dwa lata temu.  - Cały czas się rozwijamy. Utworzyliśmy oddział szkoły w Ustroniu, bo chcemy ułatwić mieszkańcom powiatu drogę do nauki i rozwoju. Otworzyliśmy też kolejne kierunki - Technik Turystyki Wiejskiej i Opiekun Medyczny – mówi Barbara Kożdoń- Zmełty, Dyrektor szkoły i dodaje: - Najważniejsze, że jesteśmy skuteczni - nasi absolwenci informują nas, że zdobyli pracę w wymarzonym zawodzie. Szkołę ukończyli już absolwenci kierunków  florysta, asystent osoby niepełnosprawnej, technik BHP. Natomiast w czerwcu będą kończyć technik administracji i technik rachunkowości.

W ofercie bezpłatnej szkoły policealnej Perspektivo znajdują się takie ciekawe kierunki, jak: Florysta (1 rok), Technik BHP (1,5 roku), Technik Informatyk (2 lata), Technik Administracji (2 lata), Technik Rachunkowości (2 lata), Technik Geodeta (2 lata) czy Asystent Osoby Niepełnosprawnej (1 rok),a także zupełna nowość – Technik Turystyki Wiejskiej (2 lata) i Opiekun Medyczny (1 rok).

Nie masz pieniędzy na naukę? Nie szkodzi – nauka w PERSPEKTIVO jest za darmo.
Od poniedziałku do piątku pracujesz? To nic – zajęcia w PERSPEKTIVO odbywają się w weekendy.
Myślisz, że nauka jest tylko dla młodych? Mylisz się – w PERSPEKTIVO są uczniowie także w Twoim wieku.
Boisz się, że sobie nie poradzisz? Niepotrzebnie – w PERSPEKTIVO każdy uczeń jest traktowany indywidualnie z cierpliwością i uwagą.
Obawiasz się wysokich opłat za egzaminy, zwrotu wpisowego lub innych kosztów? Niesłusznie! W PERSPEKTIVO za egzaminy nic się nie płaci, nie ma też „wpisowego” ani innych ukrytych kosztów.

System kształcenia jest dostosowany do potrzeb zarówno osób kończących szkołę, jak i tych, które już dawno rozstały się ze szkolnymi murami. Rekrutacja trwa do końca lutego, a pierwsze zajęcia wystartują w ostatni weekend miesiąca.

- Wszyscy nasi nauczyciele to fachowcy i entuzjaści. Pracuje u nas pięciu nauczycieli z tytułem doktora. Zajęcia teoretyczne są uzupełniane intensywną praktyką, dzięki czemu słuchacz jest w pełni przygotowany do podjęcia pracy w wybranej profesji –
zauważa Dyrektorka.

Perspektywa nowego zawodu wydaje Ci się kusząca? Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś! Rejestracja online (www.perspektivo.edu.pl/formularz), osobiście lub telefonicznie:


BIURO REKRUTACJI SZKOŁY / SEKRETARIAT

Skoczów (ul. Cieszyńska 2)
tel. 33 470 07 02 oraz 33 432 13 00
e-mail: skoczow@perspektivo.edu.pl
Ustroń (ul. Daszyńskiego 12 B)
tel. 33 825 12 28 oraz 530 133 392
ustron@perspektivo.edu.pl
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku: 8.00-16.00
w soboty: 8.00-12.00
Sekretariat czynny:
od poniedziałku do piątku: 8.00-16.00

 

www.perspektivo.edu.pl
 

 

Artykuł sponsorowany

źródło: OX.PL
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: