Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Parking podzielił cieszyniaków

Nowe miejsca parkingowe podzieliły mieszkańców Cieszyna. Podzieliły też władzę. Przedstawiamy argumenty "za" i "przeciw" nowym miejscom parkingowym. Czekamy na Wasze opinie i komentarze.


ZA parkingiem na Rynku

Adam Swakoń, wiceburmistrz Cieszyna:

Kilkanaście miejsc parkingowych powstało w strefie, gdzie dotychczas i tak dopuszczony był ruch samochodowy. Na prośbę mieszkańców miasta, którzy sygnalizowali problem brakujących miejsc parkingowych powstały miejsca dla samochodów przed Domem Narodowym, pocztą i siedzibą PZU. Nie zapomniano też o miejscach dla osób niepełnosprawnych. Według mnie to dobra decyzja, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Najbliższy czas pokaże, czy spotka się z akceptacją cieszyniaków – czy będą z tych miejsc korzystać.


PRZECIW parkingowi na Rynku

Krzysztof Herok, radny Cieszyna:

Powinienem powiedzieć, że cieszy mnie to, że przybywa miejsc parkingowych w naszym mieście. Niestety, usytuowanie kilku miejsc do parkowania częściowo na płycie rynku, delikatnie mówiąc, jest niefortunne, a wymalowanie ich białą farbą na pięknym bruku jest niedopuszczalne i spowodowało oszpecenie Rynku.

(opr. łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: