Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Papaje startują w sobotę

Na co dzień służą pomocą w gospodarstwie i wyglądają dziwacznie . W sobotę będą ścigać się ze sobą w niezwykłym wyścigu. Traktory złożone w przydomowych warsztatach czyli popularne 'papaje' zmierzą się w Ochabach.

To będzie niezwykły wyścig. – W zeszłym roku pogoda pokrzyżowała nam plany, ale tym razem mamy nadzieję, że zawody odbędą się – mówi sołtys Ochab, Maciej Bieniek.
W tym roku pojazdy zmierzą się z wyścigiem na czas i torem przeszkód. – Nie chcemy zdradzać jak dokładnie tor przeszkód będzie wyglądał, ale z pewnością atrakcji nie zabraknie – mówi Maciej Bieniek.

Jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział w zawodach koniecznie powinien się zapisać u miejscowego sołtysa. Zbiórkę zawodników zaplanowano na godzinę 13.00 przy wiacie, nieopodal remizy strażackiej. Punktualnie o 14.00 rozpocznie się wyścig papajów, potem zaplanowano przejazd traktorów przez tor przeszkód. O 16.00 w szranki staną quady, które będą ze sobą rywalizować na czas. O 17.00 będzie można się ścigać rowerem – tą konkurencję zarezerwowano głównie dla młodzieży.

Po wyścigach, organizatorzy zapraszają na festyn.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: