Ozłocony Adam Małysz

Poszybował na 134,5 i 130 m wygrywając niedzielny konkurs o tytuł Mistrza Polski w Wiśle Malince. Adam Małysz jak zwykle pokonał wszystkich rywali.

134,5 m – to nowy rekord skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Ustanowił go sam mistrz z Wisły w pierwszej serii niedzielnych zawodów o tytuł Mistrza Polski. W drugiej serii Małysz poszybował na 130 m i tymi wynikami pokonał wszystkich startujących w Mistrzostwach Polski.
Na drugim miejscu podium stanął Kamil Stoch, który w pierwszej serii skoczył 125,5m, a w drugiej 131m. Trzeci był
 Maciej Kot, który w pierwszej serii skoczył  131m , a w rundzie finałowej uzyskał tylko 120m.

Na czwartym miejscu znalazł się Dawid Kubacki (124,5 i 124,0m), piąty był Rafał Śliż (124,5 i 120,5m). Na szóstym miejscu - Grzegorz Miętus, który lądował na 119,5 i 119m.