Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ox i Głos Ludu współpracują

Z przyjemnością informujemy, że Portal Śląska Cieszyńskiego Ox.pl i "Głos Ludu", Gazeta Polaków w Republice Czeskiej zawarły umowę o współpracy wydawniczej.
 
Już niebawem na łamach portalu OX.pl będziecie mogli przeczytać materiały przygotowane przez naszych kolegów dziennikarzy z drugiej strony Olzy. Naszym celem jest informowanie o wszystkim tym, co dzieje się na całym Śląsku Cieszyńskim, także tej jego części, która znajduje się poza granicami naszego kraju. Współpraca z Głosem Ludu, Gazetą Polaków w Republice Czeskiej pozwoli naszym czytelnikom zapoznać się z tymi sprawami, które są ważne dla tych, którzy mieszkają na Zaolziu - mówi redaktor naczelny OX.PL Przemysław Lose.
Portal OX jest największym i najstarszym medium internetowym w tej części województwa. Wiadomości z całego powiatu cieszyńskiego, kultura, wydarzenia sportowe – wszystko w jednym miejscu. – dodaje Tomasz Wolff redaktor naczelny Głosu Ludu. Wiele osób mieszkających właśnie po drugiej stronie Olzy czerpie wiele informacji z waszego portalu. Cieszę się, że nasze wiadomości, które tutaj będa się pojawiały będą dopełnieniem informacji z obu stron Śląska Cieszyńskiego – mówi Wolff.
 
(JB)
źródło: OX.pl
dodał: NG,JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: