Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Otwarte spotkanie dla mieszkańców Gminy Hażlach

„Planowanie przestrzenne i projektowanie urbanistyczne w Gminie – jaki cel?” – to tytuł spotkania on-line dla mieszkańców Gminy Hażlach.

Spotkanie zaplanowano na 17 listopada 2020 roku o 17:00. W planie rozpoczęcie dyskusji, część informacyjna oraz dyskusja z mieszkańcami. Całość ma potrwać około dwóch godzin. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny tutaj.

Czego dowiemy się podczas spotkania i jakie są cele przeprowadzenia konsultacji w takiej formie? - systematyzowanie podstawowej wiedzy w zakresie planowania przestrzennego w gminie, wyjaśnienie mechanizmów planistycznych, przybliżenie możliwości planistycznych i projektowych dla gminy, krytyczna analiza przykładów, zainspirowanie do poszukiwania własnej (jako gmina) ścieżki rozwoju oraz zaangażowanie Radnych, Sołtysów i mieszkańców w dalsze prace, w tym diagnozowanie problemów i potrzeb, krystalizowanie idei i kierunków rozwojowych – odpowiada Grzegorz Sikorski, Wójt Gminy Hażlach, zachęcając mieszkańców do uczestnictwa w spotkaniu.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: