Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Oświetlili Chybie

Dużo jaśniej zrobiło się w Chybiu - pojawiły się tam nowe słupy i nowe linie oświetleniowe.

Zakończyły się kolejne inwestycje gminne związane z budową nowych oświetleń ulicznych na terenie Gminy Chybie. Nowe oświetlenie uzyskały ulice: ul. Podleśna, ul. Krucza, ul. Tuwima, ul. Krótka, ul. Czereśniowa, ul. Cicha i ul. Wiśniowa, ul. Podgroble, ul. Zawala, ul. Św. Huberta, ul. Świerkowa, ul. Darwina.

Na ulicy Podleśnej zabudowano 3 lampy, w Mnichu na ul. Kruczej wybudowano dwa odcinki sieci. Na ulicy Tuwima przybyły 4 słupy i 5 lamp, zaś na ul Krótkiej 2 słupy i 2 lampy. W Zaborzu powieszono 3 lampy na istniejących słupach w rejonie kościoła i zjazdu do sklepu na ul. Czereśniowej. W rejonie ul. Cichej i ul. Wiśniowej wykonano podwieszenie napowietrznej linii oświetlenia zewnętrznego na istniejących słupach i zamontowano 1 lampę. Ledówki pojawiły się także na ul. Podgroble oraz Zawale. 195 metrów liczy nowa linia na ul. Św. Huberta, gdzie zabudowano 5 słupów oraz zawieszono 3 lampy. Na ulicy Świerkowej pojawiły się dwie linie oświetleniowe, łącznie zamontowano 20 nowych słupów i 10 nowych lamp. Oświetlenie ul. Darwina na odcinku od torów do ul. Świerkowej w Zaborzu wykonano jako sieć elektroenergetyczną – kablową o długości 950 mb. Do budowy przedmiotowego oświetlenia zostało zabudowanych 12 słupów oraz zawieszono 13 lamp LED o mocy 43 W.

- Dla oświetleń z zabudową PZ (punkt zapalania) obecnie oczekujemy na zawarcie umowy na dystrybucję energii, co pozwoli na zgłoszenie tych oświetleń do PGE Obrót celem dostarczenia energii elektrycznej – informuje UG Chybie.

red/mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-12-23 10:00:51
yaezy: Zeby do rowu (jak na zdjęciu) nikt nocą nie wpadł taniej było rów zasypać niż go oświetlać. Droga w opłakanym stanie, brak chodnika a cały ten syf oświetlony żeby nawet był nocą dobrze widoczny.
2016-12-23 14:49:30
janusz s: I co z tego że lampy postawili jak ich gaszą przed świtem i cima jak w d....
2016-12-23 18:07:48
dagmara011: najciemniej pod latarnia ha ha moze jakies prostytutki bedav w chybie ale fajnie
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: