Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Oświato! Zaszczepią także w Jastrzębiu i Ustroniu

Polsko-Amerykańska Klinika Serca, Centrum Reumatologii Sp. z o.o., czy Szpital nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju – to placówki które szczepią nauczycieli. Również Szpital Śląski w Cieszynie bierze udział w akcji szczepień przeciwko koronawirusowi, ale tam tłok jest największy.

Pracownicy oświaty korzystający ze specjalnej aplikacji do zgłaszania się na szczepienie powinni wziąć pod uwagę kolejkę, która utworzyła się w Szpitalu Śląskim w Cieszynie. Zainteresowanie jest tak duże, że medycy szczepią nawet 200 nauczycieli dziennie. O wiele mniejszy ruch panuje w pozostałych placówkach, które również szczepią 1 grupę osób. W niektórych wszystkich zadeklarowanych do szczepienia jest tylu ile w Szpitalu Śląskim w Cieszynie dziennie.

Dlatego też Szpital Śląski w Cieszynie informuje o możliwości odbycia szczepień w Ustroniu i Jastrzębiu-Zdroju. Procedura jest taka sama wszędzie.

- W związku z dużą ilością osób z grupy 1 (pracownicy oświaty) zgłaszających się do naszego szpitala, co w konsekwencji powoduje dłuższe oczekiwanie na szczepienie, informujemy, iż szczepienia w tym zakresie wykonują również poniżej wymienione podmioty lecznicze, do których można się zgłaszać- informuje Szpital Sląski w Cieszynie.

 

1.     Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju    

ul. Aleja Jana Pawła II           7

44-330 Jastrzębie-Zdrój

 

 

2.     ŚLĄSKIE CENTRUM REUMATOLOGII, REHABILITACJI I ZAPOBIEGANIA NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA W USTRONIU Sp .z o.o.

ul. Szpitalna  11        

43-450 Ustroń

 

3.     Szpital św. Elżbiety w Katowicach (American Heart of Poland)

ul. Sanatoryjna  7      

43-450 Ustroń

 

 

 

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-02-20 18:40:44
koszor: Ludzie otwórzcie oczy: to jest medyczny apartheid, znak Bestii, przed którym ostrzega św.Jan w Apokalipsie. Jeżeli są tu jacyś katolicy bądź żyjący Słowem Bożym luteranie, którzy są blisko Chrystusa i nie zwiódł ich świat, to rozważcie w sercu to, na co patrzymy i nie bądźcie obojętni, bo toczy się tu wojna o nasze dusze. 16 9 I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii. W przyszłym tygodniu w Izraelu ( to nie przypadek) zaszczepieni otrzymają aplikację na smartfon, która umożliwi korzystanie z restauracji, hoteli czy siłowni. "Każdy, kto się nie zaszczepi, zostanie pozostawiony samemu sobie". Kto ma oczy niechaj patrzy, kto ma uszy niechaj słucha. To się dzieje na naszych oczach, niech mnie ktoś ma za idiotę lub wariata, ale ratujcie się z tego przewrotnego pokolenia. Nie pozwólcie choćby na jeden dzień w grzechu ciężkim, z największą czcią, na kolanach, do ust, przyjmujcie Ciało Chrystusa. Zawierzajcie siebie swoje rodziny opiece Matki Najświętszej i proście o obronę Michała Archanioła, poście i pokutujcie, przepraszając Boga za ogrom grzechów całego świata.
2021-02-20 20:37:04
Antykler Forte: koszor dobrze nadaje - na kolana i do buzi!
2021-02-20 20:44:22
wyśmienity cwaniaczek: szczepię się i tyle .... te dupki co im się wydaje , że wirus nie istnieje powinni być pozbawieni paszportu i wykopani z kraju !!!! LICZY SIĘ ZDROWA JAKOŚĆ A NIE CHORA WIĘKSZOŚĆ ....eeebać ANTY -WSZYSKOWCÓW
2021-02-21 11:06:33
Oko: Tylko jak wykopać z kraju bez paszportu?
2021-02-21 12:00:12
św. Patryk.: jak najszybciej
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: