Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Osucha rajd integracyjny

Uczniowie pierwszych klas LO im. Osuchowskiego w Cieszynie piątek 26 września zamiast w szkolnych ławkach spędzili biegając po mieście podczas Rajdu Integracyjnego dla klas pierwszych.

Jest to impreza cykliczna organizowana w „Osuchu” już kilka lat z rzędu. Zawsze organizuje ją dla klas pierwszych klasa druga ta, która w ubiegłym roku wygrała rajd. W tym roku organizatorem imprezy była klasa II f – ekonomiczna.

Uczniowie tej klasy pod opieką Eweliny Klimek zorganizowali całość imprezy – zarówno część odbywająca się w szkole, jak i podchody na terenie miasta. Po podsumowaniu punktów wyłoniono zwycięzcę – klasę I c – humanistyczną. To właśnie ta klasa za rok przygotuje i poprowadzi kolejny Rajd Integracyjny. Oceniane były przebrania, przygotowane transparenty, piosenki, były zabawy w „jaka to melodia”, kalambury, musieli przedstawić scenki. W tym roku był też kartkówka dla nauczycieli. Nauczyciele musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące ich klas. Wszystko to było punktowane. Nagroda za I miejsce były trzy dni niepytania dla klasy, które można wykorzystać w ciągu całego roku szkolnego.

(indi)


źródło: ox.pl
dodał: BT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: