Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ostatnia szansa na bilety! Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej zaprasza

Mieli świętować jubileusz 70-lecia, jednak plany pokrzyżowała pandemia COVID-19. Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej serdecznie zaprasza do cieszyńskiego Teatru w dniach 17 i 18 czerwca. Bilety z odwołanych koncertów mają ważność! Mozna także jeszcze nabyć ostatnie wejściówki na koncert.

2020 rok miał być tym wyjątkowym dla Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej. To wtedy właśnie zespół miał świętować jubileusz 70-lecia istnienia. Epidemia COVID-19 pokrzyżowała jednak plany. - W roku 2020 mieliśmy obchodzić 70 lecie Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej, jednakże COVID-19 pokrzyżował nasze plany i niestety realizacja koncertów nie była możliwa przez blisko dwa lata. Mając na uwadze fakt, iż liczne grono osób zakupiło bilety na koncerty, które miały się odbyć przed dwoma laty postanowiliśmy zorganizować je, w roku bieżącym, by umożliwić realizacje zakupionych biletów - bilety zakupione na 12 i 13 czerwca 2020 r., zachowują swoją ważność i przechodzą odpowiednio na 17 o godz. 18.00 i 18 czerwca o godz. 16.00 br.. Koncerty nie będą miały charakteru jubileuszowego, na kolejny, miejmy nadzieję huczny jubileusz zaprosimy Państwa w roku 2025 - mówi Karolina Małysz-Tulec, szefowa Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej.


Pozostałe bilety na to wydarzenie, można jeszcze zakupić w teatrze lub on – line na stronie internetowej teatru. Można także spróbować swoich sił i wygrać je w naszym konkursie. Wystarczy w komentarzu pod artykułem odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcielibyście uczestniczyć w tym jubileusz? Podwójne zaproszenie na niezapomniany koncert czeka!


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: