Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Operacja PLAŻA w Cieszynie - dzień trzeci

Za nami już trzeci dzień “Plaży – Siatkówki Plażowej” na Rynku w Cieszynie. Jak zwykle atrakcji nie zabrakło. Mecze, konkursy z nagrodami, burze z piorunami, prażące słońce i Turnieje Mikstów - to wszystko towarzyszyło piątkowemu spotkaniu (24 czerwca).
 
Rozgrywki mężczyzn wkroczyły w decydującą fazę. Dzisiaj (25 czerwca) zespoły będą walczyć o wejście do najlepszej czwórki Turnieju! A jeszcze wczoraj...
 
- W Strefie Animacji cały dzień pełen był zabaw dla najmłodszych Plażowiczów. Rozłożone zostało mini boisko, gdzie dzieci mogły poćwiczyć swoje siatkarskie umiejętności i pod okiem Animatorów brać udział w różnych turniejach i grach – wyjaśnia Anna Nowicka Koordynator ds. Mediów i PR Plaża - Siatkówka Plażowa - W Strefie Grillowej niespodzianka czkała na każdego, kto kupił chociaż jedną kiełbaskę lub inny przysmak. Otóż po zakupie dostawał los. To nie był byle jaki los, gdyż późniejsze losowanie wyłaniało ze wszystkich grillujących jednego szczęśliwca, który wygrał dwie wejściówki na mecz Polska – Brazylia w Spodku!
 
Dzień trzeci zakończył Turniej Mikstów. - Zgłosiły się cztery pary damsko-męskie, które wzięły udział w tym nietypowym i bardzo emocjonującym turnieju. Walka trwała do upadłego, a współpraca między kobietami i mężczyznami grającymi po jednej stronie siatki układała się znakomicie. Ostatecznie wygrała para Gaszek/Gaszek, która była najbardziej zgrana i występuje w turniejach “Plaży – Siatkówki Plażowej” już od kilku lat. Dzisiejszy dzień także zapowiada się bardzo ciekawie. Rozegrane zostaną półfinały Turniejów Mężczyzn i Kobiet oraz specjalne zawody rodzinne, czyli FamillyCup. Zapraszamy trzyosobowe zespoły do wzięcia udziału, gdyż do wygrania będą atrakcyjne nagrody od sponsorów – zachęcają organizatorzy.

Wyniki:

 
Mężczyźni:
Gabzdyl/Jeznach – Zmełty/Łośko 0:2 (18:21, 15:21)
Żwak/Franek – Grzegorzek/Macura 0:2 (15:21, 19:21)
Grzegorzek/Bezeg – Czapla/Czapla 2:1 (22:20, 19:21, 16:14)
Stellmach/Dereń – Barciewicz/Fengler 0:2 (15:21, 17:21)
Grzegorzek/Macura – Łośko/Zmełty 2:0 (21:7, 21:10)
Wanat/Świstak – Paprocki/Buryan 2:0 (21:10, 21:15)
 


BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: