Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Oni wyszli z piwnic i bedą grać

Z piwnic i garaży wyszli wprost na scenę, by zaprezentować swoją twórczość. Amatorskie zespoły do lat 30 z regionu Górnego Śląska bądź Moravskoslezského kraje (ČR) pokażą na co je stać podczas czesko-polskiego konkursu zespołów muzycznych, który odbędzie się już w 28 września br. na terenie obiektu Malcowni na ul. Fabrycznej w Czeskim Cieszynie.

Aspekt, MUNK, The End, Only For Life, Bellow The Mark, Amorfia, TCW Squad, Follow The Waves, Performance, Good Girl Maggie - to zespoły, które oceniac będzie profesjonalne jury: muzycy zespołu Ador Dorath Ivoš Doseděl i Marcin Roženek oraz wokalista grupy Radogost Marcin „Velesar” Wieczorek: - To już piąta edycja i tym razem wychodzimy w większe rozmiary imprezy. Konkurs jest organizowany głównie przez DDM Český Těšín (Dům dětí a mládeže - Dom dzieci i młodzieży), Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej "Być razem". Głównym celem to wsparcie inicjatyw czasu wolnego młodzieży - charakteryzuje imprezę jeden z jej organizatorów,Jan Kidoň i dodaje: - Zwycięzca otrzyma dwa dni nagrywania (+ mix i mastering) w GM Recording Studio + 100 CD z bookletem. Drugie i trzecie miejsce otrzymają bon w wartości 2.400 Kč na zakup potrzeb muzycznych. W przypadku deszczu jest zabezpieczony solidny daszek i przyległa knajpka, gdzie można się ew. schronić.

Przesłuchania zespołów rozpoczną się o 9.00 i potrwają do wieczora. O 20.30 planowane jest ogłoszenie wyników, a pół godziny później koncert zespołu AC/DC Revival.
Wstęp 50 Kč. Od 19:30 - 80 Kč. Szczegóły na facebookowej stronie imprezy: Vylezte ze sklepů a garáží

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy.

Miejsce imprezy:


Pokaż Malcownia na większej mapie

(red.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: