Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Olej ze skrzyni na drodze

Kilka zastępów straży pożarnej neutralizowało przed południem plamę tłustej cieczy na Drodze Krajowej 81 w Skoczowie. Działania trwały na przestrzeni dwóch kilometrów.

Dzisiaj (23.05) Około godziny 9.50 straż pożarna i policja otrzymały zgłoszenie o śliskiej substancji rozlanej na pasie ruchu ‘wiślanki’ prowadzącym w stronę Katowic. Plama miała długość około dwóch kilometrów a rozpoczynała się w okolicach skrzyżowania DK81 z ulicą Wiślańską w Skoczowie.

Na miejsce skierowano strażaków, którzy sorbentem neutralizowali olej. Jak informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji – sprawca całego zamieszania był kierowca ciągnika siodłowego. Wyjechał ze stacji Crab, po przejechaniu kilkuset metrów zorientował się, że z pojazdem dzieje się coś dziwnego. Zatrzymał się na zatoczce w Wiślicy. Tam okazało się, że doszło do awarii skrzyni biegów. Wyciekł z niej olej. Sprawca zdarzenia został pouczony.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego zabezpieczali teren, w tym momencie nie powinno już być większych utrudnień w ruchu.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-05-24 08:43:00
Przepierón: Po co tela roboty, trzeja było ostrzec kierowców żeby łopaternie jechali, napewno by sie do tego dostosowali a dzisio by to deszcz zmył i po kłopocie. Jedynie ło pore bezmózgowych piratów drogowych byłoby mjyni, z resztą bez żalu z mojej strony.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: