Oldschoolowy tenis

Björn Borg, Jimmy Connors, czy Boris Becker - to nazwiska jednoznacznie kojarzące się z tenisem dawnych lat. Bujne fryzury, króciutkie spodenki i opaski na głowach to niezapomniany styl tamtego tenisa. Chcesz wyglądać jak dawne, tenisowe gwiazdy? Nic trudnego! 29 czerwca w Wiśle odbędzie się turniej tenisowy Retro, w którym oldschoolowe stroje będą obowiązkowe!

Wiślańskie Centrum Kultury „Jonidło” zaprasza na kolejną już imprezę tenisową z cyklu „Retro”. II Tenisowy Turniej Retro odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2013 r. na kortach "Jonidło", ul. Wyzwolenia 67.

To niepowtarzalna okazja, by sprawdzić swoje tenisowe umiejętności, przy jednocześnie świetnej zabawie w strojach retro. Warto pamiętać czym grało się wiele lat temu. Grać będzie można tylko i wyłącznie rakietami z drewna. Kolor stroju też jest ważny. Dawniej tenisowa federacja wymagała białych koszulek.

Zgłoszenia chętnych do udziału w turnieju przyjmowane są pod numerem 505 894 391. Wpisowe to 20 zł za osobę. Przepisy nie będą różniły się od tych, które spotykamy obecnie na turniejach tenisowych. Gramy do dwóch wygranych setów z możliwością rozegrania tie-breaka.

Zapraszamy na świetną, sportową zabawę w stylu retro!
 

PLT

Patronat nad imprezą objął Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL

źródło: ox.pl
dodał: PLT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją