Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Okazja czyni złodzieja

W Pierśćcu przy ul. Komunalnej włamano się do samochodu marki Seat, gdzie sprawca po wybiciu szyby z samochodu dokonał kradzieży torebki. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Policja.

Komisariat Policji w Skoczowie przypomina - podjeżdżając pod cmentarze lub pozostawiając pojazd na uboczu nie zostawiajmy w samochodzie w widocznym miejscu portfeli, torebek lub innych cennych przedmiotów. Pamiętajmy, że okazja czyni złodzieja.

Wystarczy parę minut, żeby stracić radioodtwarzacz, nawigację, laptopa, damską torebkę, czy telefon - rzeczy pozostawione na moment w samochodzie.  Nie ma złotego środka na zabezpieczenie pojazdu przed włamaniem, jednak ważne, żeby nie kusić złodzieja zostawiając wewnątrz wartościowe rzeczy. Wysiadając zabierajmy ze sobą wszystko to, co może stanowić pokusę dla innych.

Złodzieje nie przepuszczą żadnej okazji, by się wzbogacić cudzym kosztem, ich łupem pada wszystko to, co stanowi jakąkolwiek wartość. Czym więcej tym lepiej, nawet jeśli łup waży 290 kg. Policjanci Komisariatu Policji w Skoczowie zatrzymali mieszkańca Skoczowa, który w nocy z jednego z zakładów w Skoczowie dokonał kradzieży metalowych elementów przygotowanych do dalszej produkcji o wadze 290 kg.  Skradzione elementy odzyskano a sprawca usłyszał zarzuty i jego sprawa trafi do Sądu.

(bsk)
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: