Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ogród w „Reumatologu” przejdzie renowację

Największy szpital reumatologiczny w południowej Polsce – Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im. gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu niebawem zmieni swoje zielone oblicze. W Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego – projekt renowacji ogrodu uzyskał głosy internautów – tym samym zostanie zrealizowany.

W ogrodzie przyszpitalnym w Centrum Reumatologii w Ustroniu pacjenci mogą odpocząć, zbierać siły i witaminę D. Niegdyś to miejsce przepełnione było unikatową roślinnością, dziś wymaga renowacji. Na ten cel szpital pozyskał fundusze w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. I udało się.

Projekt odnowienia naszego szpitalnego ogrodu znalazł się na liście zadań przeznaczonych do realizacji! Oznacza to, że ogrodowa renowacja, której koszt oszacowany jest na 170 000 złotych, zostanie zrealizowana ze środków z budżetu wojewódzkiego. Wszystkim, którzy kliknęli na projekt "Reumatologa", raz jeszcze - z całego serca – dziękujemy! - informuje szpital.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: