Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

ODWOŁĄNE! Cuda motoryzacji w Zebrzydowicach

Jeśli ktoś kocha motoryzację powinien w tę niedzielę zaglądnąć do Zebrzydowic. Szykuje się tam niecodzienne wydarzenie – XI Rajd Synchroniczny Pojazdów Zabytkowych.

- Wychodząc naprzeciw zapytaniom ponownie zapraszamy Was serdecznie do Zebrzydowic, gdzie 18 września przygotowaliśmy XI edycje Rajdu Synchronicznego Pojazdów Zabytkowych – informuje Radek z Automobilklubu Cieszyńskiego.

Bazą rajdu znajdować się będzie w Zebrzydowicach w Restauracji Hotelowej/Pass Hotel przy ulicy Jana Kochanowskiego 39.
- Tradycyjnie będzie dwukrotny przejazd próby synchronicznej, konkurs na najładniejszy motocykl i samochochód oraz świetna okazja do spotkania ze starszą motoryzacją – dodaje Automobilklub.

Rajd startuje 18 września 2022 r. o godz. 10.00. Portal OX.PL, objął wydarzenie patronatem prasowym. 

KOD

aktualizacja: 

XI Rajd Synchroniczny Pojazdów Zabytkowych przełożony!

Drodzy Weterani! Niestety prognozy na weekend są fatalne. Zapowiada się deszczowo i zimno a to będzie takie przyjemne jak w wiosennej edycji Synchrona. Wielu z Was też dzwoniło rezygnując lub rozważając rezygnacje przy takiej pogodzie. Oprócz rywalizacji ma to być przyjemne spędzenia czasu ze znajomymi i wymiana doświadczeń a nie szykanie miejsca pod dachem. Dlatego też podjęliśmy ciężką decyzję o przeniesieniu Rajdu na inny termin. Mamy nadzieję że jeszcze będzie złota polska jesień i uda nam się wspólnie potkać przy Młyńszczoku. Mimo wszystko życzymy udanego weekendu i pełnych koszy grzybów;)!
źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-09-17 17:25:50
pół_Sasina_z_Wiślicy: co tam stare auta, prawdziwe cudo techniki to Narodowa Ławka Patriotyczna za 100 000 zł/szt, po jednym deszczu - i ta yebana złodziejska ekipa chce się brać za budowę ELEKTROWNI ATOMOWEJ... ja piyerdole... paczaizm.pl/polska-po-kilku-dniach-w-polsce-lawka-patriotyczna-narodowa-w-ksztalcie-polski-po-deszczu/
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: