Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Oddaj krew – idź na mecz!

Na Śląsku Cieszyńskim nie brakuje kibiców Podbeskidzia Bielsko-Biała, a to właśnie oni powinni być najbardziej zainteresowani akcją, która będzie miała miejsce w Cieszynie. 13 listopada (środa), na Rynku, będzie można oddać krew, a w zamian krwiodawcy otrzymają vouchery na karnety na wszystkie wiosenne mecze „Górali”.

Działacze bielskiego klubu podkreślają, iż akcja, która będzie miała miejsce w Cieszynie nie jest przypadkowa, gdyż w naszym regionie „Górale” mogą pochwalić się sporym gronem kibiców. - Podbeskidzie to klub całego regionu - dlatego zawsze ciepło patrzyliśmy w stronę mieszkańców Cieszyna oraz okolic. Pochodzi stamtąd bardzo wielu naszych kibiców, a na przestrzeni lat przez kadrę klubu przewinęło się kilku znanych zawodników rodem właśnie ze Śląska Cieszyńskiego – mówi dyrektor marketingu klubu, Kamil Sarapata.

Zbiórkę krwi zaplanowano na 13 listopada, w godzinach od 10 do 16, na Rynku w Cieszynie. Krwiodawcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, m.in. vouchery na karnety na mecze „Górali” w rundzie wiosennej. Fani Podbeskidzia będą mieli również okazję spotkać się z piłkarzami. - W tym roku chcieliśmy przygotować dla krwiodawców coś szczególnego – również po to, aby zachęcić do oddania krwi osoby, które z różnych względów wcześniej się na to nie zdecydowały. Wierzymy, że ten darmowy karnet skłoni do wzięcia udziału w akcji jak największą liczbę osób – bo przecież chodzi o to, aby zebrać jak największą ilość krwi – dodaje Sarapata.

Ponadto w paczkach dla krwiodawców znajdą się m.in. apteczki, oranżady Bolek i Lolek, upominek od firmy I Love BB, zaproszenia do restauracji i inne gadżety. Musimy także zaznaczyć, iż Honorowy Patronat nad imprezą objęła Burmistrz Miasta Cieszyna, Gabriela Staszkiewicz.

 

AP/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: