Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Odcinki testowe nie były łatwe. Testy K. Hellera na Śląsku Cieszyńskim

Przygotowując się do Rally Tribec i Rajdu Karkonoskiego, zawodnicy LOTOS - Subaru Poland Rally Team zaliczyli kolejne testy pod okiem Urmo Aavy.

- Tym razem jeździliśmy w naszych okolicach, na Śląsku Cieszyńskim. Są tu świetne trasy, na tyle ciekawe, że może kiedyś na te tereny zawita runda RSMP. Zrobiliśmy sporo kilometrów i wszystko grało perfekcyjnie. Mieliśmy też okazję sprawdzić swoją formę i wytrzymałość przy mocno upalnej pogodzie. Już niebawem ruszamy na Słowację, a korzystając z okazji, dziękujemy wszystkim za świetną atmosferę na testach – komentuje testy Kamil Heller z Ustronia.

Na swoim blogu zawodnik zdradza więcej szczegółów i przyznaje że odcinki nie były łatwe - No to po 2-dniowych testach (21-22 maja) w okolicach Cieszyna. Nie mogłem się najeździć już więcej, więc przygotowani jesteśmy świetnie. Przyznam że odcinki były wyjątkowo trudne technicznie i pozwoliły nam się zmęczyć.

Testom załogi Wojtek Chuchała i Kamil Heller przyglądam się nasz fotoreporter Michał Fielek – zapraszamy do fotorelacji KLIKNIJ>>>

(red)

źródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: