Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Od poniedziałku już nie zaparkujesz wokół rynku w Cieszynie

Od najbliższego poniedziałku, czyli 22 grudnia, nie będzie można parkować wokół płyty cieszyńskiego rynku.

Płyta cieszyńskiego rynku, od końca września, przypomina raczej parking, a nie zabytkową starówkę. Zgodę na parkowanie wokół rynku zarządził ówczesny Burmistrz w związku ze wzmożonymi pracami kanalizacyjnymi w ścisłym centrum miasta. Parkowanie w tym miejscu, jak podkreślano to „wyższy stan konieczności”, w związku z zaistniałą sytuacją. Ponieważ było to tylko tymczasowe rozwiązanie na czas remontu, a remont kanalizacji zgodnie z planem dobiegł końca w najbliższym czasie wszystko wróci do normy.

Już w najbliższy poniedziałek, 22 grudnia, nie będzie można parkować wokół płyty rynku, zapowiada Burmistrz Ryszard Macura. Samochody z rynku nie znikną jednak całkowicie. Parkować będzie można od strony Domu Narodowego i poczty. Wynika to z tego, iż w mieście ciągle trwają jeszcze pewne prace. Nie chcemy, by nagle zniknęły wszystkie miejsca parkingowe z rynku – podkreśla Macura.

Prace, które obecnie trwają w związku z kanalizacją związane są z usuwaniem usterek, które pojawiły się podczas odbioru. W przyszłości na cieszyńskim rynku nie będziemy jednak mogli pozostawić samochodu.

 

 

MSZ
 

źródło: ox
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: