Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Obostrzenia - co ze sportem?

Nie mamy zbyt dobrych wieści dla osób uprawiających sport amatorski. Na dzisiejszej konferencji prasowej Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Zdrowia ogłoszono dodatkowe obostrzenia, a te spowodują, że od 27 marca działalność obiektów sportowych zostanie ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego.

- Polska znajduje się w najtrudniejszym momencie pandemii od trzynastu miesięcy – przyznał Premier Mateusz Morawiecki na dzisiejszej konferencji prasowej. Rząd wprowadza dodatkowe obostrzenia, które nie ominęły również sportu. Z obiektów sportowych będą mogli korzystać wyłącznie zawodowcy.

Obostrzenia komplikują sytuację w niższych klasach piłkarskich, gdyż rozgrywki nie będą wnowione do 9 kwietnia. – Ruszylibyśmy w sobotę 17 kwietnia. Zaplanowalibyśmy kolejki na 1 i 3 maja, z zachowaniem 48-godzinnego odstępu między nimi. Chcemy skończyć sezon do 30 czerwca. Jeśli jednak zajdzie potrzeba, możemy grać nawet do 15 lipca. Jako związek naszym celem jest dogranie sezonu w 100 procentach na boisku - przyznał Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej, Henryk Kula, w rozmowie dla Sportu.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-26 14:06:28
wyśmienity cwaniaczek: dzięki zakazom gry na kartofliskach SKOŻYSTAJĄ KRECIKI :) BRAWO ECO RZĄD !!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: