Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

O Duchu Świętym na Mszy św. o uzdrowienie w Pogórzu

Kolejna Msza św. ze szczególną modlitwą o uzdrowienie została odprawiona 18 lutego 2019 r. o godz. 18 w parafii NMP Królowej Polski w Pogórzu. Celebrował ją proboszcz parafii ks. Ignacy Czader, ks.Piotr i o. Teodor Knapczyk OFM z Sekretariatu Misji i Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej Ojców Franciszkanów w Krakowie. O.Teodor w kazaniu mówił o Duchu Świętym i wzrastaniu w nim poprzez dar uwielbienia, którym on nas obdarza. Modlitwa uwielbienia otwiera nas na Ducha Świętego. Tylko przy jego pomocy możemy także uwielbiać Boga w każdej sytuacji naszego życia. Nie tylko wtedy gdy jest nam dobrze i wszystko się układa, ale zwłaszcza wtedy, kiedy jest trudno i kiedy jesteśmy bezsilni. Po Mszy św. odbyła się modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie przed Najświętszym Sakramentem. A po modlitwie kapłan poświęcił sakramentalia, po czym kapłani udzielili indywidualnego błogosławieństwa z nałożeniem rąk. Informacje o następnej takiej Mszy św. będą podane na stronie internetowej Sekretariatu Ewangelizacji z Krakowa. Fot. Piotr Górecki.
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-02-20 13:26:44
krzysztof.mm: no i po jaką cholerę ludziom sztuczne nerki i lądowiska w szpitalu? +++ moim zdaniem należy wzmocnić finansowo franciszkański departament d/s kontaktów z Duchem Św., i już mówię o źródłach - na przykład z funduszy NFZ albo z tych na rzecz ofiar przestępstw
2019-02-20 18:50:31
bronek91: krzysztof.mm Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha. → Proponuję uzupełnić wiedzę z zakresu tematyki wyznaniowej. Jak krzysztof.mm widzisz, Wola Istoty Wyższej nie zawsze jest tożsama z wolą ludzką.
2019-02-20 18:51:52
bronek91: krzysztof.mm Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone. Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone, lecz jeśli powie przeciwko Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym→ zatem krzysztof.mm uważaj i miej się na baczności.
2019-02-20 19:05:39
rainman: Wspaniałe spotkania przynoszące wiele owoców. Wystarczy zaufać i otworzyć się na łaski.
2019-02-20 20:58:26
krzysztof.mm: pocałujta w doope wójta
2019-02-20 21:07:44
inigo: Ludzie zawsze się śmieją z rzeczy, których nie pojmują.
2019-02-20 23:28:45
bronek91: krzysztof.mm przyjdzie taki moment, kiedy staniesz przed obliczem Istoty Wyższej, jeżeli nie zmienisz swego postępowania, nie chciałbym być wówczas na twoim krzysztof.mm miejscu. Na szczęście, to tylko Twoja krzysztof.mm sprawa.
2019-02-21 16:09:41
666: Na szczęście niektórych, groźby w imieniu Ducha Św. są niekaralne. Na nieszczęście innych, za obrazę tegoż Ducha, można mieć niezłe kłopoty. Najśmieszniejsze jest jednak to, że Boga, Ducha Św. i Syna Ojca Z Dziewicy nie ma.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: