Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nowy wóz strażacki również w OSP Zebrzydowice

Styczeń w naszym regionie jest dobrym miesiącem dla strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie cieszyńskim. Informowaliśmy już, że do Pogwizdowa trafił długo wyczekiwany pojazd marki MAN. Jak się okazuje nowy pojazd trafił również do jednostki OSP Zebrzydowice. W tym przypadku jest to wóz ratowniczo-gaśniczy IVECO.

W poniedziałek (14.01.2019) strażacy z OSP Zebrzydowice poinformowali o odebraniu nowego wozu strażackiego w ich jednostce. Odbyło się oficjalne powitanie, a samochód trafił do czynnej służby.
Wóz, który został odebrany w poniedziałek to pojazd marki IVECO o masie własnej przekraczającej 5 ton. Długość pojazdu to niespełna 8 metrów, szerokość przekracza 2,5 metra, zaś wysokość to ponad 3. Pojazd został wyprodukowany i skompletowany w 2018 roku. Pojazd jest fabrycznie nowy.

OSP Zebrzydowice to kolejna jednostka OSP w regionie, która w styczniu 2019 otrzymała nowy pojazd. Dzięki dodatkowemu, nowemu wyposażeniu, strażacy mogą zdecydowanie bardziej efektywnie nieść pomoc. Nowy pojazd to również większy komfort i bezpieczeństwo ratowników.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-01-16 22:03:20
marcinkoz2910: fajne przywitanie :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: