Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nowy członek Rady Seniorów

Do Cieszyńskiej Rady Seniorów dołączył nowy członek, Alicja Maria Ziomber. Na posiedzeniu, które odbyło się 17 sierpnia, Pani Alicja została oficjalnie powitana w składzie Rady.

Po części oficjalnej, której towarzyszyło między innymi omówienie badania ankietowego - skierowanego do seniorów w wieku 60+ oraz po przyjęciu planu pracy Rady Seniorów na drugie półrocze 2022 roku, nadszedł czas na wspólne zdjęcie i powitanie nowego członka Cieszyńskiej Rady Seniorów III kadencji - Pani Alicji Marii Ziomber. Konieczność uzupełnienia składu Cieszyńskiej Rady Seniorów nastąpiła w związku z rezygnacją Pani Renaty Szotek, która nastąpiła w maju br.

 

Radę Seniorów tworzą przedstawiciele środowiska osób starszych i reprezentanci podmiotów działających na rzecz środowiska senioralnego. Głównym celem działania Rady jest przedstawianie i reprezentowanie oczekiwań oraz potrzeb osób starszych Miasta Cieszyna, aby Seniorki i Seniorzy Miasta Cieszyn mogli jak najdłużej cieszyć się dobrym zdrowiem i satysfakcjonującymi kontaktami społecznymi.

 

MD

źródło: ox.pl
dodał: md

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: