Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Noworoczne spotkanie w Klubie Przedsiębiorcy

18 stycznia br. cieszyński Klub Przedsiębiorcy zaprasza przedstawicieli władz samorządowych Miasta Cieszyna i powiatu cieszyńskiego oraz przedsiębiorców na pierwsze w Nowym Roku spotkanie, które odbędzie w Oranżerii Zamku Cieszyn.

18 stycznia br. cieszyński Klub Przedsiębiorcy zaprasza przedstawicieli władz samorządowych Miasta Cieszyna i powiatu cieszyńskiego oraz przedsiębiorców na pierwsze w Nowym Roku spotkanie, które odbędzie w Oranżerii Zamku Cieszyn.

Klub Przedsiębiorcy w Cieszynie istnieje od 2006 roku. Zrzesza przedsiębiorców, menedżerów, prezesów firm i stowarzyszeń, przedstawicieli samorządów oraz wolnych zawodów. Uczestnicy spotkań otrzymują profesjonalną pomoc świadczoną przez sprawdzony zespół doradców i trenerów z dziedziny informatyki, prawa, projektowania, zarządzania i finansów. Priorytety Klubu to budowanie systemu wsparcia oraz rozwój firm członkowskich i otoczenia biznesowego. Seminaria informacyjno-doradcze i konsultacje. Ważnym zadaniem jest przygotowanie firm i osób zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej do wykorzystania funduszy unijnych. Seminaria prowadzone są regularnie przez przedstawicieli Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie. Informują przedsiębiorców o ogłoszonych konkursach unijnych i zasadach przyznawania pomocy finansowej. Klub posiada rozbudowany system konsultacji dla swoich członków, przedsiębiorców z regionu i osób zainteresowanych założeniem firmy.

W chwili obecnej mamy ponad dziewięćdziesięciu przedsiębiorców
– mówi Anna Kańska z Klubu. Spotkanie, które odbędzie się w przyszłą środę, będzie okazją do rozmów z ekspertami oraz cieszyńskimi radnymi. - dodaje Kańska
 Program Spotkania:


17.00  Toast i życzenia noworoczne: Mieczysław Szczurek, Burmistrz Miasta Cieszyna, Bolesław Zemła, Przewodniczący Rady Miejskiej, Wojciech Pobóg-Pągowski, I radca Ambasady RP w Pradze

17.30 - 18.30 Rozmowy cieszyńskich radnych z członkami Klubu Przedsiębiorcy: "Jak wypracować dobre praktyki współpracy biznesu z samorządem?" (sala wystawowa w Oranżerii)

17.30 - 18.30 Prezentacja na temat możliwości współpracy czesko - polskiej. Przedstawienie oferty Wydziału Handlowego Ambasady RP w Pradze dla polskich przedsiębiorców. Konsultacje indywidualne - Wojciech Pobóg-Pągowski, I radca , Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze (sala konferencyjna w Oranżerii)

17:00 - 18:30 Konsultacje indywidualne na temat rozliczeń podatkowych Piotr Volkmer, Starszy Komisarz Skarbowy

18.30 – 19.00 Omówienie planu spotkań w Klubie Przedsiębiorcy w 2012 r.

Obsługę medialną spotkania zapewni firma IRIS Media, która otrzymała Paszport Przedsiębiorcy 2011.

Potwierdzenie uczestnictwa do 16 stycznia 2012r, tel.  33 8510 821 w.21 lub mail: biuroklub@zamekcieszyn.pl

Zobacz film podsumuwujący 5 lat działania Klubu Przedsiębiorcy z Cieszyna:

 

 

NG&JB

źródło: OX.pl
dodał: NG,JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: