Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nowoczesny kompleks rehabilitacyjny w Skoczowie już otwarty

W Centrum Zdrowia Medikool w Skoczowie przy ulicy Ciężarowej 54 otwarto nowoczesną poradnię rehabilitacyjną. W ekskluzywnych pomieszczeniach można wrócić do formy po kontuzji czy zmniejszyć ból wynikający z różnorodnych schorzeń.

Skoczowska placówka może pochwalić się nie tylko zaawansowanym sprzętem rehabilitacyjnym, ale również wysoko wykwalifikowaną kadrą złożoną z doświadczonych fizjoterapeutów. Jej dużym atutem jest także szeroki zakres wykonywanych zabiegów.

– Nasi pacjenci mogą skorzystać z szeroko rozwiniętej fizykoterapii m.in. z: elektrofonoforezy, hydroterapii, elektroterapii, magnetoterapii czy laseroterapii. Ważnym etapem w drodze do polepszenia zdrowia są również masaże ciała oraz funkcjonalna terapia manualna. Co ważne, każdy pacjent ma indywidualnie dobrany program rehabilitacyjny. Podczas rehabilitacji stale analizujemy stan zdrowienia pacjenta, odpowiednio modyfikując rehabilitację, aby była indywidualnie zoptymalizowana – tłumaczy Michał Wajdeczko, kierownik kompleksu rehabilitacyjnego Centrum Zdrowia Medikool.

W kompleksie znajduje się także przestronna sala gimnastyczna, na której już wkrótce odbywać będą się zajęcia z jogi i pilatesu. W ofercie placówki znajdują się także: trening personalny prowadzony pod kątem rehabilitacji ruchowej i ćwiczenia korygujące wady postawy.

Poradnia  czynna jest od 8.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku przy ulicy Ciężarowej 54 w Skoczowie. Wizyty należy umawiać telefonicznie pod numerami 801 002 755 (infolinia) lub 33 85 57 755. Więcej informacji na stronie internetowej Centrum Zdrowia Medikool www.medikool.pl.

(artykuł sponsorowany)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: