Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nowocień wygrywa Barbórkę

Za dziesięć dni będzie obchodził 30-te urodziny – Mariusz Nowocień odniósł największy sukces w karierze, wygrywając wraz z Bartłomiejem Jakubowskim 36 Rajd Cieszyńska Barbórka – podaje serwis autoklub.pl Zwycięzca pięciu oesów, radomianin wyprzedził o 13,5 sekundy Wojciecha Chuchałę i Ryszarda Ciupkę, zdobywców Rajdowego Pucharu Polski w „generalce”. Na podium staną również Jerzy Tomaszczyk i Łukasz Włoch (+33,6). Chuchała i Tomaszczyk wygrali po jednym oesie w rajdzie.

W klasie gość, wygrywa Kajto!
Tego można się było spodziewać w klasie Gość, podobnie jak dwa lata temu (rok temu rajd został odwołany), triumfował Kajetan Kajetanowicz. Najszybszy w rajdzie, mistrz Polski pokonał Szymona Kornickiego oraz Andrzeja Lipskiego.

Wypadki na trasie 
W trakcie rajdu doszło do dwóch niebezpiecznych wypadków. Do szpitala trafiła pilotka jednej z załóg rajdowych, jadąca Citroenem C2 R2 Agnieszka Hankiewicz. Najpierw na prostej, nierównej drodze, samochód załogi Teodor Stolarek i Agnieszka Moskal uderzył w słup elektryczny.
Odcinek Kozakowice 1 zatrzymano natomiast po kraksie Pawła Hankiewicza. Po hopce na prostej, Citroen C2 R2 uderzył w płot i budynek mieszkalny pilotka Agnieszka Hankiewicz została odwieziona na badania do szpitala.
Zobacz wypadek załogi Hankiewicz link: (Uwaga filmik zawiera wulgaryzmy dlatego podajemy tylko link) www.youtube.com/watch?v=wljuw3CyWYk

więcej informacji: Dwa wypadki na Barbórce>>>

Policja stawia zarzuty
Po godzinie 16-tej portal autoklub.pl poinformował o tym, że cieszyńska policja skieruje do sądu sprawę przeciwko Przemysławowi J. Zawodnikowi zgłoszonemu do Rajdu Cieszyńska Barbórka postawiono zarzut prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwym. Przemysława J. zatrzymano wczoraj (19 listopada 2010 przyp.red.) około godziny 3.50 pod hotelem Gambit w Cieszynie. Obecnie zawodnik został zwolniony. Policja przesłuchała trzech świadków w tej sprawie.

zobacz fotoreportaż>>>

źródło: ox.pl/
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: